Біостимулятор кореневої системи Віва (Viva plus), Valagro (Валагро) 1 л

451-0422

Новий товар

стимулятор розвитку кореневої системи, подолання стресів, відновлення родючості грунтів, росту й збільшення врожайності.

Доставка і оплата

300,00 грн.

Комплексно діє як на кореневу систему, так і на наземну частину. При внесенні до прикореневої зони разом з поливом створює придатне середовище для розвитку кореневої системи й корисної мікрофлори грунту, даючи потужний поштовх процесам росту. У складі препарату особливі органічні речовини, амінокислоти, протеїни, пептиди, полісахариди, гумінові кислоти, комплекс вітамінів (В1, В:, РР), фолієва кислота, іноситол.

Viva надає рослинам чимало переваг:

 • дворазове внесення препарату значно покращує гормональний баланс рослин;
 • позитивно вливає на одночасне дозрівання й збільшення не лише маси плодів, але й їхньої кількості (помідорів, кавунів, баклажанів, перцю, огірків, полуниці й суниці, салату, картоплі, плодово-ягідних);
 • дає змогу відновити грунт після значного виснаження, позитивно впливаючи на регенерацію мікрофлори після нематицидних обробок).

Склад: K2O-3,0%, комплекс вітамінів, фолієвої кислоти,іноситолу-0,18%, гумінові кислоти-2,7-2,9%, протеїни, пептиди, амінокислоти-12,5%, полісахариди-1,5-2,0%, органічні речовини-12,0%.

Характеристика складників:

Комплекс вітамінів (В1, В:, РР)- В – тіамін (Тіамі́н (від грец. θειον — сірка; вітамін B1, аневрин) — водорозчинний вітамін. У природі синтезується рослинами і деякими мікроорганізмами (найбільше його міститься в дріжджах, хлібних злаках, картоплі) , В1 -антиневритний вітамін (кислота нікотинова-РР(розчинний у воді вітамін; необхідний для багатьох реакцій окислення у живих клітинах, бере участь в енергозабезпеченні клітин і в знешкодженні шляхом окиснення природних та чужорідних речовин (монооксигеназний ланцюг окиснення).

Пептиди – сполука, що відповідає за уповільнене старіння плоду, тобто продовження родючості.

Пропілін - для реакції сполук між іншими органічними речовинами, він виступає як реакційна речовина).

Рослинні амінокислоти – це білки та нуклеїнові амінокислоти, виготовленні із рослинного організму(-Білки ділять на прості (протеїни) і склад­ні (протеїди).

Фолієва кислота – це речовина, що необхідна для ділення клітин, росту і розвитку всієї рослини, і розвитку плоду, у процесі вегетації.

Хелати – особлива група хімічних сполук, здатних зв’язувати і виводити з організму важкі метали (від грец. χηλή, chelè — «клішня») або внутрішньокомплексні сполуки — клішнеподібні комплексні сполуки.

Десять переваг:

 1. Комплексна дія, як на кореневу систему так і на надземну частину рослини при кореневому застосуванні.
 2. Відповідає за родючість грунтів, відновлює її.
 3. Крім того , що є біостимулятором розвитку кореневої системи ще й допомагає рослині пережити стресові ситуації.
 4. Впливає на регенерацію мікрофлори грунту, створює сприятливе середовище для розвитку кореневої системи і як результат дає поштовх росту плодів.
 5. Дворазове внесення препарату сприяє  утворенню зав’язі плодів, рівномірному дозріванню та збільшенню.
 6. Даний препарат  є органічно мінеральним комплексом.
 7. До складу препарату входять особливі органічні сполуки: амінокислоти, протеїни, полісахариди,гумінові кислоти, комплекс вітамінів (В1,В6,РР), фолієва кислота, іноситол.
 8. Італійський національно-дослідний інститут офіційно підтвердив ефективність та природність добрива.
 9. Використання препарату – ефективний самоокупний агроприйом.
 10. Більша ефективність при сумісному застосуванні з Мастером, Радіфармом.

Застосування:Вміст пакету (25 мл.) розчинити у відрі води (10 л.) і підливати рослини, вазони.

Написати відгук

Біостимулятор кореневої системи Віва (Viva plus), Valagro (Валагро) 1 л

Біостимулятор кореневої системи Віва (Viva plus), Valagro (Валагро) 1 л

стимулятор розвитку кореневої системи, подолання стресів, відновлення родючості грунтів, росту й збільшення врожайності.

Спеціальний комплекс , що містить полісахариди , стероїди глюкозиди , амінокислоти і бетаїн , збагачений вітамінами та мікроелементами , розроблений для розвитку бічних і додаткових коренів ( вторинна коренева система ) , забезпечуючи рівномірний розвиток всієї кореневої системи рослини .
950,00 грн.
біостимулятор посилення власних захисних реакцій рослин.
550,00 грн.

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори