Фунгициды

Фунгициды  Всього 25 товар.

на сторінку
Фунгіцид нового покоління для захисту газонних трав. це фунгіцид із широким спектром активності, який призначений для надійного захисту газонів від хворіб, а також він є мезистемно-системним фунгіцидом і тому має захисну і лікувальну дію.

40,00 грн.
Фунгіцид нового покоління для захисту газонних трав.

6 000,00 грн.
для овочів і фруктів

8,00 грн.
для квітів

8,00 грн.
Набір для БІОзахисту Фітоцид-р + Липосам 2в1, універсальний

10,00 грн.
інноваційний фунгіцид з повною системною дією для захисту картоплі та овочевих культур від хвороб.

46,00 грн.
Універсальний фунгіцид контактно-системної дії, використовується для всіх видів абрикос і декоративних рослин з метою захисту їх від різних грибкових і бактеріальних захворювань.

13,00 грн.
Універсальний фунгіцид контактно-системної дії, використовується для всіх видів троянд і декоративних рослин з метою захисту їх від різних грибкових і бактеріальних захворювань.

13,00 грн.
Універсальний фунгіцид контакт но-системної дії, використовується для всіх видів яблунь і декоративних рослин з метою захисту їх від різних грибкових і бактеріальних захворювань.

13,00 грн.
Високоефективний комбінований фунгіцид контактної дії проти різних хвороб.

16,00 грн.
Високоефективний класичний фунгіцид контактної дії проти борошнистої роси, септоріозу, фітофторозу томатів.

6,00 грн.
Високоефективний фунгіцид на основі металаксил і манкоцеб, використовується для картоплі з метою захисту його від різних грибкових захворювань. 

19,00 грн.
Високоефективний фунгіцид на основі металаксил і манкоцеб, використовується для томатів з метою захисту його від різних грибкових захворювань. 

19,00 грн.
запобігає розвитку пліснявіння посадкового матеріалу, захищає від ризоктоніозу, сухої і сірої гнилей, гельмінтоспоріозу, видів парші, та інших хвороб бульб картоплі і цибулин декоративних рослин.

7,00 грн.
Showing 1 - 15 of 25 items

Прокрутити догори