Біостимулятор Мегафол плюс (Megafol plus), Valagro (Валагро), 25 мл

451-0411

Новий товар

біостимулятор росту і подолання стресових станів (заморозки, екстремальні температури, град, посуха, обробка рослин різними сільськогосподарськими механізмами тощо)

Доставка і оплата

410,00 грн.

біостимулятор росту і подолання стресових станів (заморозки, екстремальні температури, град, посуха, обробка рослин різними сільськогосподарськими механізмами тощо).  Виробляється з рослинних амінокислот (28 %), у його складі бетаїн, полісахариди та прогормональні сполуки. Амінокислоти стимулюють метаболічні процеси, засвоєння поживних речовин, є готовим енергорезервом для біологічного процесу росту й розвитку, виконують функцію транспортування поживних речовин у процесі листового живлення.

Переваги добрива Megafol:

–        знижує накопичення нітратів у чутливих культур (шпинат, салат, огірки, капуста);

–        висока ефективність і збалансованість корисних амінокислот (аргінін, пропілін, триптофан, гліцин, лізин, цистеїн);

–        посилює проникнення до тканин рослини інсектицидів, фунгіцидів, регуляторів росту, мікроелементів;

–        дає змогу рослині швидко адаптуватися після обробки ділянки гербіцидами;

–        особливо ефективний для обробки помідорів, огірків, капусти, шпинату, салату, перцю, бахчевих і технічних культур, плодових дерев і винограду.

Склад: 4,5%, K2O-2,9%, амінокислоти-28,6%

Складники:

Рослинні амінокислоти – це білки та нуклеїнові амінокислоти, виготовленні із рослинного організму(-Білки ділять на прості (протеїни) і склад­ні (протеїди).

Полісахариди – складні вуглеводи, які за хімічною структурою є полімерами, побудованими із залишків багатьох тисяч молекул моносахаридів та їх похідних, об’єднаних за допомогою реакції поліконденсації. За особливостями хімічної будови ці сполуки поділяються на гомополісахариди та гетерополісахариди.

Бетаїни - З самого початку бетаїнами називали сполуку складу (CH3)3N–CH2C(=O)O, N,N,N-триметиламіноацетат та подібні цвітеріонні сполуки, добуті з інших амінокислот. У ширшому розумінні це нейтральні молекули, що мають форми з розділеними зарядами з онієвим атомом, який не несе на собі гідрогенових атомів та не має в сусідстві аніонний атом. Формули бетаїнів неможливо навести без формальних зарядів. (Бетаїн добувають із цукрового буряка), добре розчиняються у воді , що легко засвоюється рослиною, для підживлення рослини , тобто взаємодії з ін. органічними мінералами, що дає змогу швидше всмоктувати поживні речовини для подальшого росту та розвитку.

Переваги:

  1. Біостимулятор росту і перечення стресових факторів, є одним із найефективніших препаратів для виведення рослини з стресу позакоріневим підживленням.
  2. Виводить рослину із стану ступора, який може призвести до втрати врожаю.
  3. При змішуванні з листовими підживками посилює їх дію , виконуючи роль транспортного агента.
  4. Адаптує рослину до нормального розвитку після обробки  ділянки гербіцидами, інкстецидами.
  5. Низька молекулярна вага амінокислот препарату підсилює проникнення в тканини рослини пестицидів та регуляторів росту, мікроелементів.
  6. За рахунок прискорення обмінних процесів при сумісному використанні добрив з препаратом знижується ризик накопичення нітратів і токсинів важких металів у рослині.
  7. Антистрес, – захищає від заморозків, низьких і високих температур, граду , спеки і т.д.
  8. Виконує роль каталізатора при застосуванні з іншими препаратами.
  9. Висока ефективність препарату досягається завдяки рослинному походженню його компонентів.
  10. Рекомендовано застосовувати перед можливим стресом, наприклад виноград та декоративні хвойні перед зимою.

 

Позакоріневе живлення – вміст пакету (25 мл) розчинити у 10 літрах води на 0,02 га (2 сотки засаджені рослинами). Має ефект прилипала. Сумісний окремо з Спідфол Аміно, Кемірою, Марсом, Плантафолом, Максікропом, Брексілом, Світом, Бенефітом.

Написати відгук

Біостимулятор Мегафол плюс (Megafol plus), Valagro (Валагро), 25 мл

Біостимулятор Мегафол плюс (Megafol plus), Valagro (Валагро), 25 мл

біостимулятор росту і подолання стресових станів (заморозки, екстремальні температури, град, посуха, обробка рослин різними сільськогосподарськими механізмами тощо)

Спеціальний комплекс , що містить полісахариди , стероїди глюкозиди , амінокислоти і бетаїн , збагачений вітамінами та мікроелементами , розроблений для розвитку бічних і додаткових коренів ( вторинна коренева система ) , забезпечуючи рівномірний розвиток всієї кореневої системи рослини .
950,00 грн.
біостимулятор посилення власних захисних реакцій рослин.
550,00 грн.

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори