РАДІФАРМ / RADIFARM - біостимулятор росту кореневої системи, Valagro, 1 л

РАДІФАРМ / RADIFARM - біостимулятор росту кореневої системи, Valagro, 1 л

1007051
1 500,00 грн

Спеціальний комплекс, що містить полісахариди, стероїди глюкозиди, амінокислоти і бетаїн, збагачений вітамінами та мікроелементами, розроблений для розвитку бічних і додаткових коренів (вторинна коренева система), забезпечуючи рівномірний розвиток всієї кореневої системи рослини.


Купити в 1 клік

Опис

Радіфарм допомагає рослині пережити травми при пересадці, а також несприятливі фактори, такі, як висока температура, надлишок вологи в повітрі та грунті. Рослини і насіння, оброблені Радіфармом, швидко поглинають воду і поживні елементи, тим самим, що проводять більш раннє проростання, формування потужної кореневої системи, підвищуючи фотосинтетичну активність і скорочуючи цикл дозрівання врожаю.
 
   
Полісахариди - покращують проникнення поживних речовин і води в клітини рослини.
    
Стероїди глюкозидів (сапоніни) - корисні на ранній стадії розвитку, покращують проникнення поживних речовин в корінь рослини, стимулюючи розвиток кореневої системи і синтез хлорофілу, підвищують імунітет рослини.
    
Бетаїн - стимулюють синтез хлорофілу, посилюють здатність кореневої системи поглинати воду, збільшують стійкість рослин до низьких температур.
    
Триптофан (індолілуксусная кислота), аргінін, аспарагін, - стимулюють ріст меристемних тканин (кінчиків коренів).
    
Комплекс вітамінів - вітамін В1 (стимуляція зростання кореневої системи), вітамін В6 (прискорює метаболічні реакції), біотин (покращує засвоєння СО2), вітамін РР.
    
Цинк - підвищує вміст ауксинів, бере участь в синтезі индолилуксусной кислоти, що необхідно на ранніх стадіях росту і після висадки розсади.

Деталі товару

Тип добрива
Рідкі

Відгуки

Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.