Добриво Agrecol (Агрікол) осінь для...

Добриво Agrecol (Агрікол) осінь для газону 1 кг

30255
240,00 грн

Склад добрива:

фосфор (P2O5) - 8% Калий (K2O) - 30% 

Осіннє добриво для газонів - гранульоване фосфорно-калійне добриво, призначене для осіннього добрива газонів. Воно також ідеально підходить для добрива декоративних трав.

Купити в 1 клік

Опис

Осіннє добриво для газонів

- гранульоване фосфорно-калійне добриво, призначене для осіннього внесення для газонів. Воно також ідеально підходить для декоративних трав. Добриво в основному використовується для приготування рослин до складних зимових умов. Калій регулює в рослинах процеси накопичення і випаровування води, завдяки яким рослини більш стійкі до нестачі води взимку. Фосфор стимулює рослини до створення здорової і добре розвиненої кореневої системи, що призводить до кращої стійкості до несприятливих факторів навколишнього середовища.

Особливості продукту:

1. не містить азоту

2. збільшує стійкість до посухи і хвороб

3. захищає від вимерзання

Чому варто використовувати осінні добрива? Основною особливістю, що відрізняє осінні добрива, є відсутність азоту в складі. Цей елемент незамінний для рослин, але перш за все в період інтенсивного росту (весна-літо). Восени це не потрібно, так як це стимулює рослини виробляти нові, молоді пагони. Восени рослини повинні повільно сповільнювати зростання і готуватися до зимового відпочинку. Вони роблять це шляхом проростання деревини (особливо молодих) і інтенсивного розширення кореневої системи.

В нашому інтернет магазині Блісто грін ви зможете купити добрива торгової марки Агрікол. Це відома європейська компанія по виробництву і реалізації добрив як для газону так і для інших рослин. Залишіть замовлення на сайті, або зателефонуйте нам. Ми завжди раді надати вичерпну інформацію по даному продукту. Наші спеціалісти зможуть проконсультувати вас і допоможуть підібрати найоптимальніший варіант добрив для вашої ділянки. Також підкажуть яка кількість вам необхідна.  

Виробник: Польща

Деталі товару

Класифікація добрив
Калійні
Комплексні
Тип добрива
Гранульовані
Вага
1 кг
Період внесення
Осінь
Культура
Газонна трава

Відгуки

Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.