Добриво Agrecol (Агрікол) осіннє...

Добриво Agrecol (Агрікол) осіннє універсальне 5 кг

30237
500,00 грн

- добриво не містить азоту

- для добрива всіх садових рослин

- відмінно доповнює дефіцит фосфору або калію

- дозування добрива: 25 г / м2

зміст:

фосфор (P2O5) - 13%

калій (K2O) - 27%

Купити в 1 клік

Опис

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Рекомендується використання даного добрива для підживлення багаторічних рослин, таких як фруктові дерева і чагарники, хвойні та декоративно-листяні рослини, газонні трави і т.п.

ОПИС:

Високоякісне, багатокомпонентне, гранульоване добриво, рекомендовано для всіх видів рослин в саду і на городі. Спеціально підібраний склад у вигляді фосфору, калію, магнію, кальцію і мікроелементів, зміцнює рослини, підвищує їх морозостійкість і зменшує дефіцит поживних елементів в грунті.

Спосіб застосування:

підвищення вмісту поживних речовин у грунті після збирання врожаю: рівномірно розсипати добриво по поверхні грунту в дозі 25г на 1 м2 ділянки, перекопати

підгодівля багаторічних рослин: застосовувати в період з серпня до перших заморозків

для листяних і хвойних дерев і кущів достатньо одноразового застосування добрива в дозі 25 г на 1 м2. Рівномірно розсипати його навколо рослини і по можливості, перемішати його з верхнім шаром грунту і ретельно полити водою

підготовка газонів до зими: застосовувати в період з серпня до перших заморозків. Добриво рівномірно розсипати по сухому газону в дозі 25 г на 1 м2. Середня жменя людини вміщує 40-60 грам добрива. Після внесення добрива, газон рясно полити водою.

Виробник: Польща

Деталі товару

Класифікація добрив
Калійні
Комплексні
Тип добрива
Гранульовані
Вага
5 кг
Період внесення
Осінь
Культура
Газонна трава
Декоративные
Плодовые культуры
Цветущие

Відгуки

Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.