Насіння газонної трави Turfline...

Насіння газонної трави Turfline Waterless DLF 1 кг

1202242
380,00 грн

Для створення газону в садово-паркових зонах та на затінених територіях. 

Норма висіву: на 1 м2 - 30-50 грам.

Купити в 1 клік

Опис

Turfline Waterless – суміш складається з сортів трав з високою посухостійкістю і глибокою кореневою системою, що дозволяє газону залишатися зеленим навіть в довгі періоди посухи.

Глибоке коріння збільшує споживання води

Костриця очеретяна є головною складовою частиною травосуміші Вотерлесс лінійки Торфлайн, вона формує найглибшу кореневу систему серед всіх газонних трав. Завдяки глибокому корінню газон завжди отримує достатню для зростання кількість води, взяту з грунту. Така коренева система також добре постачає рослинам поживні елементи, необхідні для росту.

 Склад:

80% Festuca arundinacea
10% Poa pratensis
10% Lolium perenne - Quick Action

Зелений газон навіть у посуху

Звичайний газон жовтіє без поливу під час посушливого періоду. Травосуміш Вотерлесс залишається зеленою без поливу протягом довгого часу під час посухи. Завдяки тонконогу лучному, який формує підземні різоми, газон швидко відновлюється після посушливих періодів.

Деталі товару

Вага
1 кг
Культура
Газонна трава

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.