Добриво Agrecol (Агрікол) хортіфоска...

Добриво Agrecol (Агрікол) хортіфоска осінь для хвої 3 кг

630
300,00 грн

Агрекол (Agrecol) - гранульоване високоякісне, калійне добриво, яке спеціально призначене для осінньої підгодівлі всіх видів хвойних рослин, декоративних дерев і чагарників.

Купити в 1 клік

Опис

Калій, магній, сірка і мікроелементи, які входять до складу добрива, дозволяють оптимально підготувати рослини до осінньо-зимового періоду. Високий вміст калію підвищує морозостійкість хвойних і декоративних дерев і чагарників, а також сприяє їх кращій перезимівлі. Добриво дає хороший стимул ранньою весною на початку вегетаційного періоду, а також сприяє інтенсивному кущіння. Добриво Agrecol (Hortifoska) осіннє для Хвойних рослин 3 кг - це дуже ефективне і безпечне для екології України добриво. При цьому діє швидко, легко засвоюється деревами та чагарниками, забезпечуючи тривалий і помітний ефект.

Спосіб застосування: добриво Агрекол рекомендується використовувати в період з кінця серпня до появи перших заморозків. Гранули необхідно рівномірно розсипати під кронами і у пристовбурного кола дерев і чагарників, в пропорції 15 г для рослини висотою до 0,5 м або 30 г добрива на 1 м висоти рослини. Для кращого ефекту, розсипане добриво необхідно перемішати з верхнім шаром грунту. Дане добриво можна використовувати і навесні, заздалегідь визначивши кількість азотних добрив, яке слід додати.

Склад: (K2O) калій - 25%, (MgO) магній- 12%, (S) сера- 19% + мікроелементи.

Виробник: Agrecol, Польща.

Деталі товару

Класифікація добрив
Калійні
Комплексні
Тип добрива
Гранульовані
Вага
3 кг
Період внесення
Осінь
Культура
Хвойних рослин

Відгуки

Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.