Agrecol (Агрікол) Гідрогель 10 г

Agrecol (Агрікол) Гідрогель 10 г

405
36,00 грн

Agrecol (Агрікол) Гідрогель 10

Виробництво - Польща

Купити в 1 клік

Опис

Опис:

Агріколь гідрогель мікрокристали поглинають воду і поживні речовини, створюючи м'який гідрогель. Під час посухи рослини забирають воду, що міститься в гідрогелі. Препарат сприяє кращому використанню поживних речовин. Використання Hydrogel прискорює проростання насіння і ріст молодих рослин. Позитивно впливає на укорінення живців і створення великої кореневої системи. Це позитивно впливає на ріст надземної частини і покращує стан рослин. Збір і вивантаження мікрокристалів протягом вегетаційного періоду може відбуватися неодноразово, що знижує втрати води від субстрату. Препарат ефективний і безпечний для навколишнього середовища. Субстрат активним протягом 5 років, а потім біологічно розкладається.

Застосування: змішати гідрогель з відповідною кількістю субстрату, а потім заповнити такою сумішшю ємності для посадки рослин. Після - рясно полити рослини водою.

Виробництво: Польща

Деталі товару

Класифікація добрив
Комнатные растения
Вага
10 г
Період внесення
Весна
Лето
Осінь
Культура
Цветущие

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.