Біостимулятор Епін+ (Швидка допомога)...

Біостимулятор Епін+ (Швидка допомога) 2 мл

1014353
5,00 грн

Препарат для посилення зростання та підвищення врожайності картоплі, овочевих, плодово-ягідних, квітково-декоративних та хвойних культур.

Купити в 1 клік

Опис

Препарат для посилення зростання та підвищення врожайності картоплі, овочевих, плодово-ягідних, квітково-декоративних та хвойних культур. Виконує функції універсального антистресового адаптогена і також застосовується для підвищення схожості насіння, приживлюваності бульб і вкорінення живців. Підвищує якісні та кількісні показники врожаю, стійкість рослин до несприятливих факторів зовнішнього середовища. Підвищує зимостійкість і імунітет до збудників хвороб. Регулятор росту стимулює цвітіння, знімає стреси і покращує регенерацію пошкоджених рослин. Не володіє фітотоксичністю, безпечний для бджіл, корисних комах і риб.

Діюча речовина: 24-епібрассинолід ― 0,025 г/л.

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.