Органічне добриво - Біогумус 1 кг

Органічне добриво - Біогумус 1 кг

1014389
30,00 грн

Біогумус 1 кг

Купити в 1 клік

Опис

Біогумус– органічне добриво, яке є продуктом компостування органічних решток, які пройшли через травний тракт каліфорнійського черв’яка. За рахунок активної ферментації під час компостування та перетравлення черв’яком, органічні рештки перетворюються у біогумус. Він повністю знезаражений від хвороб, комах, нематод, яєць гельмінтів та насіння бур’янів. Біогумус містить в собі макро- та мікроелементи в доступних для рослин формах, велику кількість біологічно активних речовин (ауксинів, гетероауксинів і т.д.). Використання добрива знижує стрес рослин, покращує приживаність, підвищує стійкість рослин до захворювань, активізує ріст та розвиток, забезпечує отримання органічної продукції.

Призначення: добриво застосовується для покращення властивостей ґрунту, підвищення його родючості та підживлення рослин.

Ефективність: збільшує врожайність, активізує ріст та розвиток, забезпечує зміцнення імунітету, покращує фізичні та хімічні властивості ґрунту, підвищує його родючість.

Властивості:

  • збільшує врожайність;
  • стимулює ріст і цвітіння;
  • збалансовує вологість ґрунту;
  • відновлює родючість;
  • активізує мікробіологічні процеси в ґрунті.
  • Виробник: ТД Киссон, Україна

Деталі товару

Вага
1 кг

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.