Інсектицид Інспектор Універсальний, 5 г

Інсектицид Інспектор Універсальний, 5 г

1102017-5
37,00 грн

Купити в 1 клік

Опис

Інсектицид Інспектор універсальний, 5г, Агрохімпак

Інспектор універсальний – високоефективний малотоксичний інсектицид системної і контактної дії проти листогризучих та сисних шкідників городу: колорадський жук, цикадки, міль, тля, блішки.

 

Діюча речовина: імідаклоприд, 700 г/кг

 

Механізм дії

Діюча речовина поглинається рослиною та розповсюджується по судинній системі, роблячи її токсичною для комах-шкідників (навіть прихованих) у всіх їх формах: імаго, личинки, гусінь. При контакті комах з обробленою рослиною відбувається їх надмірне нервове збудження, внаслідок якого вони гинуть протягом 2-3 годин. Захисна дія препарату триває від 15 до 30 діб, в залежності від погодних умов та виду шкідника.

 

Рекомендації щодо застосування

Застосовувати на картоплі при перших ознаках ураження рослин комахами-шкідниками. Обприскування проводити водним розчином препарату при температурі +12 - +25ºС, та швидкості вітру не більше 5м/с., стоячи за напрямком вітру. Бак обприскувача заповнити водою на 1/3 об`єму, розчинити препарат, згідно норм, додати решту води. Категорично забороняється перемішувати розчин руками! Не застосовувати препарат на квітучих рослинах та під час льоту бджіл.

 

Норми застосування

  • Норми витрат препарату: 1г /10 л води/2 сотки
  • Кратність обробок: 1-2
  • Період збору врожаю: 20 діб

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.