Мідний купорос, 100 г

Мідний купорос, 100 г

1101057
30,00 грн

Діюча речовина: сульфат міді (CuSO4 960 г / кг)

Виробник: Україна

Вага: 100 г

Купити в 1 клік

Опис

Мідний купорос - це багатофункціональний засіб, який широко застосовується в догляді за рослинами. Головною властивістю препарату є його захисні функції в боротьбі рослин проти грибів-паразитів. Ним обробляють плодові дерева і кущі, ягідні культури, овочеві та декоративні рослини. Фунгіцид запобігає виникненню мохів та лишайників, пригнічує їх розвиток на ранніх стадіях. Широко використовується в якості захисту проти гниття деревини.

Мідний купорос є мінеральним добривом. Він стимулює цвітіння і плодоношення, підвищує імунітет рослин.

Спосіб застосування: кристали мідного купоросу підлягають розведенню у воді з метою наступного розпорошення розчину. Для приготування розчину необхідно 50 г препарату розвести в невеликому об'ємі води, а потім довести рівень ємності водою до відмітки 5 л. Розчин необхідно витрачати відразу і не зберігати. Для приготування необхідної кількості робочої рідини варто врахувати норми витрати: для обприскування троянд використовується 10 л / 100 м2, для плодових дерев - 2-10 л / 1 дерево (залежно від розміру та віку дерева).

Проводити роботи на ділянці рекомендується в тиху безвітряну погоду, мінімум за 4 години до передбачуваних опадів.

Деталі товару

Види добрив
Неорганічний
Класифікація добрив
Комплексні
Тип добрива
Гранульовані

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.