Біостимулятор кореневої системи Віва плюс (Viva plus Valagro) 25 мл

1011008

Новий товар

стимулятор розвитку кореневої системи, подолання стресів, відновлення родючості грунтів, росту й збільшення врожайності.

Доставка і оплата

13,00 грн.

Комплексно діє як на кореневу систему, так і на наземну частину. При внесенні до прикореневої зони разом з поливом створює придатне середовище для розвитку кореневої системи й корисної мікрофлори грунту, даючи потужний поштовх процесам росту. У складі препарату особливі органічні речовини, амінокислоти, протеїни, пептиди, полісахариди, гумінові кислоти, комплекс вітамінів (В1, В:, РР), фолієва кислота, іноситол.

Viva надає рослинам чимало переваг:

 • дворазове внесення препарату значно покращує гормональний баланс рослин;
 • позитивно вливає на одночасне дозрівання й збільшення не лише маси плодів, але й їхньої кількості (помідорів, кавунів, баклажанів, перцю, огірків, полуниці й суниці, салату, картоплі, плодово-ягідних);
 • дає змогу відновити грунт після значного виснаження, позитивно впливаючи на регенерацію мікрофлори після нематицидних обробок).

Склад: K2O-3,0%, комплекс вітамінів, фолієвої кислоти,іноситолу-0,18%, гумінові кислоти-2,7-2,9%, протеїни, пептиди, амінокислоти-12,5%, полісахариди-1,5-2,0%, органічні речовини-12,0%.

Характеристика складників:

Комплекс вітамінів (В1, В:, РР)- В – тіамін (Тіамі́н (від грец. θειον — сірка; вітамін B1, аневрин) — водорозчинний вітамін. У природі синтезується рослинами і деякими мікроорганізмами (найбільше його міститься в дріжджах, хлібних злаках, картоплі) , В1 -антиневритний вітамін (кислота нікотинова-РР(розчинний у воді вітамін; необхідний для багатьох реакцій окислення у живих клітинах, бере участь в енергозабезпеченні клітин і в знешкодженні шляхом окиснення природних та чужорідних речовин (монооксигеназний ланцюг окиснення).

Пептиди – сполука, що відповідає за уповільнене старіння плоду, тобто продовження родючості.

Пропілін - для реакції сполук між іншими органічними речовинами, він виступає як реакційна речовина).

Рослинні амінокислоти – це білки та нуклеїнові амінокислоти, виготовленні із рослинного організму(-Білки ділять на прості (протеїни) і склад­ні (протеїди).

Фолієва кислота – це речовина, що необхідна для ділення клітин, росту і розвитку всієї рослини, і розвитку плоду, у процесі вегетації.

Хелати – особлива група хімічних сполук, здатних зв’язувати і виводити з організму важкі метали (від грец. χηλή, chelè — «клішня») або внутрішньокомплексні сполуки — клішнеподібні комплексні сполуки.

Десять переваг:

 1. Комплексна дія, як на кореневу систему так і на надземну частину рослини при кореневому застосуванні.
 2. Відповідає за родючість грунтів, відновлює її.
 3. Крім того , що є біостимулятором розвитку кореневої системи ще й допомагає рослині пережити стресові ситуації.
 4. Впливає на регенерацію мікрофлори грунту, створює сприятливе середовище для розвитку кореневої системи і як результат дає поштовх росту плодів.
 5. Дворазове внесення препарату сприяє  утворенню зав’язі плодів, рівномірному дозріванню та збільшенню.
 6. Даний препарат  є органічно мінеральним комплексом.
 7. До складу препарату входять особливі органічні сполуки: амінокислоти, протеїни, полісахариди,гумінові кислоти, комплекс вітамінів (В1,В6,РР), фолієва кислота, іноситол.
 8. Італійський національно-дослідний інститут офіційно підтвердив ефективність та природність добрива.
 9. Використання препарату – ефективний самоокупний агроприйом.
 10. Більша ефективність при сумісному застосуванні з Мастером, Радіфармом.

Застосування:Вміст пакету (25 мл.) розчинити у відрі води (10 л.) і підливати рослини, вазони.

Написати відгук

Біостимулятор кореневої системи Віва плюс (Viva plus Valagro) 25 мл

Біостимулятор кореневої системи Віва плюс (Viva plus Valagro) 25 мл

стимулятор розвитку кореневої системи, подолання стресів, відновлення родючості грунтів, росту й збільшення врожайності.

біостимулятор розвитку кореневої системи, комплекс витяжок рослинного походження, у складі якого полісахариди, глюкозиди, амінокислоти, бетаїни. Крім того, добриво збагачене особливими вітамінами та мікроелементами у хелатній формі.
35,00 грн.
біостимулятор росту і подолання стресових станів (заморозки, екстремальні температури, град, посуха, обробка рослин різними сільськогосподарськими механізмами тощо)
20,00 грн.

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори