БИОСТИМУЛЯТОР МИКОФРЕНД МИКОРИЗА 10 г...

БИОСТИМУЛЯТОР МИКОФРЕНД МИКОРИЗА 10 г БТУ-ЦЕНТР

1102160
83,00 грн

Купити в 1 клік

Опис

Біологічний стимулятор Мікофренд Мікориза застосовується для обробки насіння, розсади та саджанців з метою стимуляції росту та розвитку розсади овочевих та баштанних культур, саджанців плодових та ягідних дерев та чагарників, хвойних та декоративних культур. Засіб містить у складі суміш ефективних мікроорганізмів: Glomus, Trichoderma harzianum, Pseudomonas fluorescens, Streptomyces sp., Bacillus subtilis, Bacillus megaterium var. phosphaticum, Bacillus muciloginosus, Enterobacter sp. Загальна кількість життєздатних клітин не менше, ніж (1.0 - 1.5)х108КУО/г. Мікоризотворні гриби сприяють утворенню більш розвиненої кореневої системи, заселяючи прикореневу зону корисними для рослин мікроорганізмами, активно сприяють збільшенню площі поглинання води та елементів живлення рослиною, покращенню схожості насіння, приживаності розсади. Завдяки природним антибіотикам, що виробляються грибами, відбувається пригнічення збудників грибкових захворювань: фузаріозу, фітофторозу, альтернаріозу, склефомозу, бактеріозу та інших хвороб, а також деяких шкідників, зокрема нематод. Підживлення забезпечує рослини додатковими фітогормонами, амінокислотами та вітамінами. Антагоністи для рослин грибів і бактерій здатні фіксувати молекулярний азот, мобілізувати фосфор, продукувати ферменти для деградації складних органічних сполук грунту та перетворювати їх на доступні для рослин форми. Мікофренд широко застосовується для капусти, картоплі, томатів, цибулі, огірків, баклажанів, перцю, дині, кавуна, волоського горіха, фундуку, яблуні, груші, персика, вишні, черешні, винограду, смородини, лохини, суниці, хвойних рослин, кімнатних та садових квітів.

Переваги природного регулятора зростання Мікориза Мікофренд Жива земля

 • Екологічно чистий засіб є безпечним для людини, бджіл і навколишнього середовища

 • Біопрепарат покращує схожість насіння, приживаність розсади та саджанців

 • Мікофренд Мікориза забезпечує рослини всіма необхідними мінеральними мікроелементами, а також вітамінами, фітогормонами та амінокислотами

 • Підживлення сприяє розвитку потужної кореневої системи рослин

 • Природні антибіотики, що виробляються грибами та бактеріями біостимулятора пригнічують розвиток багатьох патогенних захворювань культур, а також деяких шкідників

 • Фітопрепарат не вимагає спеціальної утилізації після закінчення терміну придатності

  Інструкція, спосіб застосування, склад, дозування та норма витрати біологічного регулятора росту Мікофренд Мікориза 10 г:

  Посипаємо препаратом корінь рослини, поливаємо рослину водою, засипаємо грунтом. Мікофренд Мікориза розводимо відповідно до рекомендованих норм і поливаємо рослину робочим розчином. Далі готуємо грунтосуміш. Для цього рекомендовану кількість біостимулятора ретельно змішують із грунтом для рівномірного розподілу препарату. Готову суміш використовують для висівання насіння з метою отримання здорової розсади та сходів. Розчин готують безпосередньо перед обробкою рослин, при необхідності зберігають у прохолодному темному місці не більше 4-х годин, перед використанням перемішують до однорідної маси. При використанні в баковій суміші Мікофренд додають останнім.

  Передпосівну обробку насіння проводять у тіні, уникаючи дії прямих сонячних променів шляхом обприскування робочим розчином препарату Мікориза або шляхом замочування насіння в день посіву на 1-2 години. Обробку насіння проводять вручну або за допомогою обприскувача. Оброблене насіння висівають відразу або просушують у затіненому місці до сипучого стану.

  Обробку розсади проводять шляхом короткочасного занурення кореневої системи у робочий розчин біопрепарату.

  Норма для приготування грунтосуміші становить 2 г/1 кг грунту

  Культура Сухе внесення Кореневе підживлення Період обробки та їх кількість
  Кімнатні рослини 2-4 г / 1 рослину 2-4 г / 1 л води Поливати 2-3 рази з періодичністю 20 днів
  Розсада овочевих та баштанних рослин (помідори, баклажани, перець та інші) - Поливати 2-3 рази з періодичністю 20 днів
  Саджанці плодових та ягідних рослин 4-6 г / 1 садженець 4-6 г / 5 л води Поливати 2-3 рази з періодичністю 20 днів
  Хвойні та декоративні рослини 2 г / кущ 2г / 2 л води Поливати 2-3 рази з періодичністю 20 днів
  Чорниця, суниця, горіх (грецький, фундук та інші) 4 г / кущ         4 г / 2 л води Поливати 2-3 рази з періодичністю 20 днів
  Горіх (грецький, фундук та ін.) 4 г / кущ         4 г / 2 л води Поливати 2-3 рази з періодичністю 20 днів
  Троянди та садові квіти, виноград 2 г / кущ 2-4 г / 1 л води Поливати 2-3 рази з періодичністю 20 днів

Країна-виробник - Україна

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.