Гербіцид Пума Супер 100 мл (фасовка)

Гербіцид Пума Супер 100 мл (фасовка)

1102168-1
170,00 грн

Пума-супер високоселективний гербіцид для післясходової обробки ячменю і пшениці проти широкого спектру однорічних злакових бур'янів. 

Оригінальна упаковка - 10 л, ми розливаємо з каністри 10л у вас буде упаковка нашого магазину.

Купити в 1 клік

Опис

Високоселективний гербіцид для післясходової обробки ячменю і пшениці проти широкого спектру однорічних злакових бур'янів.

Переваги
 • Висока ефективність:
  активність проти широкого спектру злакових бур'янів.
 • Селективність до оброблюваної культури:
  наявність антидоту.
 • Широкий діапазон строків застосування.
 • Відсутність обмежень для застосування в сівозміні:
  швидка деградація в ґрунті.
 • Надійність:
  підтверджена досвідом широкого застосування в різних грунтово-кліматичних зонахпо всьому світу.
 • Реєстрація для наземного застосування та авиаобработок.
Препаративна форма

Емульсія олійно-водна, містить 69 г/л феноксапроп-П-етилу і 75 г/л мефенпирдиэтила (антидот).

Механізм дії

Гербіцид системної дії. Препарат поглинається наземними органами рослини протягом 1-3 годин після застосування. На біохімічному рівні гербіцид інгібує Нещадна до бур'янів, ласкава до культури біосинтез жирних кислот у меристемних тканинах злакових бур'янів, перешкоджаючи утворенню клітинних мембран, що веде до припинення росту і загибелі бур'янів злаків.

Спектр активності

Ефективний проти широкого спектру злакових бур'янів: вівсюг, види (Avena spp.); просо, види (Panicum spp.); канаркової трави, види (Phalaris spp.); куряче просо (Echinochloa crus-galli); лисохвіст мышехвостниковидный (Alopecurus myosuroides); метлюг звичайний (Apera spica-venti); кукурудза, падалиця (Zea mays); мишій, види (Setaria spp.)

Період захисної дії

Надає гербіцидну дію на чутливі однорічні злакові бур'яни, наявні в посівах на момент обприскування, і не діє на що з'явилися пізніше, після оброблення (друга хвиля бур'янів). Тому важливо правильно вибрати строки застосування препарату, коли з'явиться основна маса однорічних злакових бур'янів. Зазвичай одна обробка забезпечує ефективний захист посівів протягом усього вегетаційного періоду.

Швидкість впливу

Після внесення швидко проникає в листя бур'янів і практично вже через добу в значній мірі усуває конкуренцію однорічних злакових бур'янів для культури. Повна загибель чутливих бур'янів відбувається протягом 10-15 днів після обприскування, залежно від складних погодних умов. Максимально швидкий гербіцидний ефект досягається при обробці на ранніх стадіях розвитку однорічних злакових бур'янів, починаючи з фази 2-х листків, і при сприятливих умовах зростання – оптимальної вологості і температурі.

Фітотоксичність
 • Проведені численні випробування гербіциду в рекомендованих нормах витрати в більшості випадків не виявили прояви фітотоксичності по відношенню до оброблюваних культур.
 • У деяких випадках (частіше на ячмені) спостерігається короткочасне зниження інтенсивності зеленойокраски листя, іноді локалізоване ближче до краю аркуша. Забарвлення може варіювати від світло-зеленої, білястої до жовтуватого. Ці явища бувають досить рідко і зазвичай пов'язані з экстремальнымипогодными умовами (найчастіше, аномально низькими температурами), сформованими непосредственнов момент, до або відразу після проведення обробки. Фізіологічна забарвлення, як правило, відновлюватися-пиняється протягом 10-14 діб. після обробки за умови встановлення температурно-вологісного

Можливість виникнення резистентності

Випадків прояву резистентності бур'янів у дослідах не відзначено. Однак, щоб уникнути появи стійких біотипів бур'янів рекомендується чергувати застосування гербіцидів у сівозміні з різних хімічних груп, що відрізняються за механізмом дії.

Сумісність

При високій чисельності однорічних злакових бур'янів у посівах краща індивідуальна обробка Пумою Супер у фазу максимальної чутливості бур'янів (до закінчення фази кущіння).

Неприпустимо готувати бакові суміші з препаратами, що містять 2,4-Д солі, дикамбу, флорасулам, флуроксипир і бромоксиніл. В бакових сумішах з МЦПА-вмісними препаратами (2М-4Х, Агрітокс) кількість МЦПА не повинна перевищувати 400 г/га за діючою речовиною. При приготуванні бакових сумішей необхідна попередня перевірка на хімічну сумісність змішуються компоненто. Слід уникати прямого змішування препаратів без попереднього розведення водою.

Рекомендації по застосуванню

Бакову суміш Пуми Супер 75 з гербіцидами для контролю широколистих бур'янів рекомендується застосовувати не пізніше середини фази кущіння однорічних злакових бур'янів.

Не обробляти рослини випробовують стрес (від посухи, спеки і заморозків). Уникати обробок при інтенсивному сонячному освітленні. Виключати бакові суміші з препаратами, що володіють сильними змочувальними властивостями (фунгіцидами і т. д.) і ПАР/адъювантами (масло або аміачна вода, ЖКП).

Норма расхода 0,8–0,9 л/га достаточна для эффективного контроля сорняков, находящихся в фазах развития до середины кущения. Начиная с середины кущения однолетних злаковых сорняков, рекомендуется применять более высокие нормы расхода.

В дождливый период, даже при отсутствии риска смыва препарата, обработку посевов против однолетних злаковых сорняков, находящихся в фазе кущения, рекомендуется проводить с нормой расхода 1 л/га.

Оригінальна упаковка - 10 л, ми розливаємо з каністри 10л у вас буде упаковка нашого магазину.

Регламент применения
КультураВредный объектНорма расхода препарата, кг/гаНорма расхода рабочей жидкости, л/гаСпособ, время обработки, ограниченияСтрок очікування (кратність обробок)Терміни виходу для ручних (механизи-зареєстровані) робіт
Ячмінь ярий Однорічні злакові бур'яни (вівсюг, види мишіїв, просо куряче) 0,8–1,0 150-200 Обприскування посівів по вегетуючих бур'янів, починаючи з фази 2 листків до кінця кущіння (у фазі кущення культури). Обробка проводиться з урахуванням стійкості сортів – (1) 7 (3)
Пшениця озима Обприскування посівів по вегетуючих бур'янів, починаючи з фази 2 листків до кінця кущіння (незалежно від фази розвитку культури)
Пшениця яра Мишій зелений 0,6

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.