Гербіцид Дефолд (25сот), 100 мл

Гербіцид Дефолд (25сот), 100 мл

1103042
145,00 грн

Універсальний системний неселективний гербіцид суцільної дії для повного знищення будь-яких бур'янів

Купити в 1 клік

Опис

Дефолт, 100 мл – післясходовий системний гербіцид вибіркової дії для знищення однорічних дводольних та багаторічних коренепаросткових бур'янів, у т.ч. стійких до арилоксиалканкарбонових кислот (2,4-Д та МЦПА) у посівах пшениці.

Переваги препарату

  • Знищує найстійкіші бур'яни (берізка, осот, будяк)
  • Економічність завдяки низьким нормам внесення
  • Не накопичується у ґрунті та не завдає шкоди навколишньому середовищу
  • Має тривалий період захисної дії, виключає появу нових пагонів бур'янів

Діюча речовина: Клопіралід – 300 г/л.
Форма препарату: РК (розчинний концентрат)
Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (помірно небезпечні речовини)

Механізм дії:

Діюча речовина препарату поглинається рослинами через листя та стебла, переноситься в точку росту, коріння та кореневища бур'янів; легко переміщається по всій рослині, припиняючи її зростання. Ефективність препарату проявляється у процесі активної вегетації бур'янів. Якщо зростання зупиняється, гербіцид не діє, але дія посилюється за його відновлення. Повна загибель бур'янів відбувається на 14 – 17-й день після обробки.

Спосіб та норми застосування:

Застосовується у вигляді робочих розчинів препарату шляхом обприскування посівів пшениці від фази кущіння до початку виходу в трубку культури за допомогою відповідного обладнання: звичайного ранцевого та штангового обприскувачів.

Обробка проводиться за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, при температурі повітря від + 10°С до + 25°С, відсутність роси), це ранкові (6-10) і вечірні (17-21) години.

Робочий розчин готувати перед застосуванням.

Для приготування робочого розчину підготуйте спеціальний майданчик, подалі від житлових приміщень, джерел питної води, недоступний для сторонніх осіб, дітей та тварин. Якщо обробка проводиться поблизу житлових приміщень, щільно закрийте вікна та двері. Використовуйте спецодяг та засоби індивідуального захисту.

При приготуванні робочого розчину та обприскуванні стійте у напрямку вітру. Бак обприскувача заповнити водою спочатку на 1/10 об'єму, додати препарат, згідно норми, добре розмішати, потім додати решту води і розмішати розчин. Категорично забороняється перемішувати розчин руками! Не стійте над отвором баку, щоби препарат не зносило вас вітром!

Норми застосування препарату та робочого розчину:

Культура, об'єкт, що обробляється Норма витрати препарату
на 5 л води/100
 м²
Спосіб, час обробки
Пшениця 1,6-6,6 мл Обприскування від фази кущіння до початку виходу в трубку культури
Цукровий буряк 3-5 мл Обприскування з появою 1-3 пар справжнього листя
Кукурудза 10 мл Обприскування у фазу 3-5 листків культури
Капуста білокачанна 2-5 мл Обприскування після висадки розсади
Суниця 3-3,5 мл Обприскування після висадки рослин або після збирання ягід

Максимальна кратність обробок за сезон – 1.

Вихід людей на оброблені препаратом ділянки для проведення ручних робіт дозволяється через 7 днів, для механічних робіт – через 3 дні.

Увага: У разі застосування високих норм внесення препарату на наступний рік не рекомендується висівати зернобобові культури.

Сумісність з іншими препаратами можна застосовувати у сумішах з іншими гербіцидами, які застосовуються для боротьби з однорічними двосім'ядольними бур'янами на посівах пшениці.
При змішуванні з гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту рослин і рідкими добривами, необхідно перевірити їхню фізичну змішуваність у малій ємності (на відсутність осаду, пенали, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів і т.д.).

Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші.

При мінімальних нормах витрати препарат рекомендується застосовувати у бакових сумішах, а окремо.

Деталі товару

Об`єм добрив
100 мл

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.