Насіння газонної трави Turfline DLF...

Насіння газонної трави Turfline DLF Turbo 7,5 кг

1202262
2 190,00 грн

Для створення газону в садово-паркових зонах та на затінених територіях. 

Норма висіву: на 1 м2 - 30-50 грам.

Купити в 1 клік

Опис

Склад:

15% - Райграс однорічний / Lolium westervold

30% - Райграс багаторічний / Lolium perenne

50% - Костриця червона / Festuca rubra

5% - Мятлик луговий / Poa pratensis

Норма висіву:

на 100 м2: 4 (кг)

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Газонна трава DLF Trifolium TURBO (ТУРБО) - суміш для швидкого створення нового газону і відновлення наявного.

ОПИС:

Суміш для легкого і швидкого відновлення газону.

Газонна трава DLF Trifolium TURBO відноситься  до травосуміші

Quick Action- це швидке і потужне проростання навіть при таких низьких температурах, як + 3С. Він сходить швидше, ніж традиційні газонні сорти, має високу зносостійкість, оптимальний для активного використання, щільний, здатний швидко відновлюватись при пошкодженні дернини, а також демонструє поліпшену опірність до хвороб.

Травосуміш із швидким укоріненням. Суміш Turbo містить унікальний газонний однорічний райграс -  вид,що найшвидше проростає .У той же час QuickAction забезпечує чудову укорінення і зростання, а газон виглядає відмінно навіть при низьких температурах ранньою весною і пізньою осінню.

Швидке укорінення - менше бур'янів

Швидкість вкорінення Вашого газону дуже важлива. Швидке укорінення не дає бур'янам встигнути вирости. Трави створюють щільний трав'яний покрив, який не залишить місця і можливості для зростання бур'янів.

Однорічний райграс в травосуміші Турбо - це найдинамічніший вид, який тільки існує. До того ж, він забезпечує швидке зростання інших трав,що входять до складу травосуміші на етапі їх вкорінення, створюючи красивий, щільний газон без бур'янів. Райграс QuickAction © може вкоренитися навіть при низьких температурах, що робить можливим підсіювання і відновлення газону ранньою весною і пізньою осінню.

Підземні різоми костриці червоної і тонконога лугового пов'язують грунт і збільшують здатності газону до відновлення. Це підвищує стійкість газону до футболу і іншим спортивним іграм і заняттям.

Спосіб застосування:

Ретельне перемішування зерен в травосуміші перед висівом, засипати  в суху стиглу, приготовлену основу, з легким ущільненням трамбуванням або катком (вагою до 60 кілограм).
Ретельне закладення насіння в основу на глибину від 1 до 1,5 (см), рекомендовано дрібно розсіяний неодноразовий, глибоко проникаючий полив на 2-й день після посіву.


Кращі строки засіву: квітень - травень, серпень - вересень, під зимовий засів - жовтень, листопад.


Початок сходів травосуміші: на 4-5 день після посіву за умови рясного постійного поливу. При цьому костриця сходить на 12 -14, райграс на 4-5 день день, тонконіг лучний на 22-25 день. Цілком декоративний листової покрив газону створюється на 28-30 день.


Висота, що залишається при стрижках: 1-а стрижка 4 (см), при досягненні травостою 8 (см), наступні - 3,5 5 (см). У гостро посушливий сезон - не менше 4-5 (см) - обов'язкове обмеження.


Внесення органічних і мінеральних добрив згідно прийнятих норм для газонів і стану землі. Для основного удобрення при закладці газону вживають 3,5-4 (кг) комплексних добрив на 100 м.кв, при підгодівлі наявного газону - 1,5-2 (кг) добрив на 100 м.кв.


Країна виробника: Данія

Травосуміш представлена в мішках по 7,5 і 20 кг.

Деталі товару

Вага
7,5 кг
Культура
Газонна трава

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.