Florovit (Флоровіт) для газону швидкої дії, 10 кг

1001016

Новий товар

NP 19-6 + Fe + Mg 

Має залізо що ростворюється в воді!

Доставка і оплата

725,00 грн.

Швидкий ефект можна спостерігати вже через кілька днів після застосування! Високий вміст азоту сприяє швидкому і інтенсивно росту трави. Фосфор впливає на швидке укорінення трави і підвищує стійкість до посухи і багатьох захворювань. Високий вміст заліза сприяє обмеженню зростання моху.

Добриво для газонів "Швидкий ефект": Підходить для всіх типів газону, особливо інтенсивно використовуваних і новостворених Дуже ефективне і просте у використанні (не потребує змішування з грунтом) Високий вміст азоту стимулює швидке зростання трави і її загущення. Зміст фосфору впливає на формування сильної кореневої системи трави і підвищує стійкість до посухи і багатьох захворювань. Високий вміст заліза сприяє обмеженню зростання моху. Швидкий ефект можна спостерігати вже через кілька днів використання! Спосіб застосування: добриво для газонів "Швидкий ефект" застосовується з середини березня до середини червня 2-3 рази за сезон з інтервалом в 3 тижні.

Росхід 1 кг на 50 м2.

склад: NP добриво (MgO) 19,0 - 6,0 (2,5) з залізом. 19,0% (N), загальний вміст азоту; 5,4% (N), нітрат азоту; 13,6% (N), амонійний азот; 6,0% (P2O5) фосфорний ангідрид розчинний в нейтральному цитрату амонію і води; 3,9% (P2O5) фосфорний ангідрид розчинний у воді; 2,5% (MgO) оксид магнію сумарно; 4,0% (Fe), загальний вміст заліза.

Написати відгук

Florovit (Флоровіт) для газону швидкої дії, 10 кг

Florovit (Флоровіт) для газону швидкої дії, 10 кг

NP 19-6 + Fe + Mg 

Має залізо що ростворюється в воді!

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори