Florovit (Флоровіт) для газону...

Florovit (Флоровіт) для газону ураженого мохом, 20 кг

1001020
2 010,00 грн

N: P: K - 16,0: 5,2: 5,2

Добриво містить також сірку, магній, залізо

Вага
 20 кг


Купити в 1 клік

Опис

Інтенсивно росте трава, яку ми багато разів косимо протягом року, бере з грунту велику кількість поживних речовин. Тому для отримання стабільного, щільного дерну і красивої зеленої трави необхідно систематично її удобрювати з ранньої весни аж до осені. Флоровіт для газонів з великим вмістом заліза відповідає живильним потребам всіх видів трави, особливо декоративних газонів. Включені в добриві мінеральні речовини, підібрані у відповідній формі і кількості, стимулюють зростання трави, поправляють її стан і надають газону інтенсивний зелений колір. Високий вміст азоту в добриві покращує інтенсивність кущіння трави, дерен стає щільним і міцним, що протидіє утворенню моху і росту бур'янів. Добриво ефективне, продуктивне і зручне у використанні.


Спосіб застосування:

Застосовувати з весни до кінця серпня з 3-х тижневими проміжками в дозах 30 г на 1 м2 газону. Добриво необхідно рівномірно розсипати по поверхні газону, найкраще після того, як ви скосите траву. Якщо найближчим часом після внесення добрива не передбачається дощ, то необхідно рясно полити газон. Не застосовувати препара під час активного впливу сонячних променів або сильного вітру. Рекомендується регулярно поливати рослини, що збільшує ефективність добрива. Одна столова ложка - це в середньому 15 г добрива.

Деталі товару

Тип добрива
Гранульовані
Вага
8 кг

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.