Насіння газонної трави Turfline...

Насіння газонної трави Turfline Shadow (тіньова) DLF 7,5 кг

1202260
2 221,00 грн

Для створення газону в садово-паркових зонах та на затінених територіях. 

Норма висіву: на 1 м2 - 30-50 грам.

Купити в 1 клік

Опис

Склад:

15%-Костриця червона волосиста / Festuca rubra trichopylla/ (Хелена/Саманта)
50%-Костриця червона супер / Festuca rubra rubra / (Дієго/Містик/Максима 1)
5%-Костриця овеча жорсткувата / Festuca ovina/ (Ріду/Тріана)
5%- Тонконіг звичайний /Poa trivialis/ (Соло/Дасас)
25%- Райграс багаторічний / Lolium perenne / (Эскваер/Капрі)

Норма посіву:

на 100 м2: 3-5 (кг)

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Газон DLF Trifolium SHADOW (ШЕДОУ) – високодекоративная, тіньовитривала суміш для створення партерних, садово-паркових і котеджних газонів на затінених територіях. Володіє красивим, насичено –зеленим, витонченим листям.

ОПИС:

DLF Trifolium SHADOW дуже стійка до затінення, наприклад від дерев і будівель. Травосуміш DLF Trifolium SHADOW створює щільний і повільноростучий газон. DLF Trifolium SHADOW дуже добре підходить для низького рівня внесення добрив і зрошення. Легко вкорінюється.

Спосіб застосування:

  • Ретельне перемішування зерен перед висівом, засівати в суху стиглу, приготовлену основу, з легким ущільненням трамбуванням або катком (вагою до 60 кілограм).
  • Ретельне  закладення зерен в основу на глибину від 1 до 1,5 (см), рекомендовано дрібно розсіяний неодноразовий, глибоко проникаючий полив на 2-й день після посіву.
  • Кращі строки засіву: квітень - травень, серпень – вересень, під зимовий засів – жовтень, листопад.
  • Початок сходів травосуміші: на 4-5 день після висіву за умов рясного постійного поливу. При цьому костриця сходить на 12 -14, райграс на 4-5 день, мятлик луговий на 22-25 день. Цілком декоративний листовий покрив газону створюється на 28-30 день.
  • Височина, що залишається при стрижці: 1-ша стрижка 4 (см), при досягненні травостою 8 (см), наступні - 3,5 - 5 (см). У гостро посушливий сезон – не менше 4-5 (см) - обов'язкове обмеження).
  • Внесення органічних і мінеральних добрив згідно прийнятих норм для газонів і стану землі. Для основного удобрення при закладці газону вживають 3,5-4 (кг) комплексних  добрив на 100м.кв, при підгодівлі наявного газону – 1,5-2 (кг) добрив на 100 м. кв.

Країна виробника: Данія

Травосуміш представлена в мішках по 7,5 і 20 кг.

Виробник: Данія

Деталі товару

Вага
7,5 кг
Культура
Газонна трава

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.