ФАРБА САДОВА САДІВНИК ВІДРО 4 КГ

ФАРБА САДОВА САДІВНИК ВІДРО 4 КГ

1102263
130,00 грн

Купити в 1 клік

Опис

Готова до застосування фарба Садівник призначена для фарбування стовбурів та скелетних гілок декоративних та плодово-ягідних дерев та чагарників, обробки ран та зрізів дерев після обрізки з метою дезінфекції, захисту від комплексу комах-шкідників, плісняви, сонячних опіків та перепадів температур, а також обробки поверхонь конструкцій та споруд. Даний засіб містить у складі вапно, водну полімерну дисперсію, воду, наповнювачі та добавки. Засіб забезпечує садовим та парковим насадженням захист від сонячних опіків та гризунів, підвищує зимостійкість рослин, а також надає їм естетичного вигляду. Фарба закриває неглибокі щілини в корі дерев, запобігає потраплянню комах-шкідників, а також збудників хвороб. Фарба Садівник може застосовуватися для захисного та декоративного покриття допоміжних садово-городніх та прибудинкових будівель: стовпів, підпорок для дерев, огорож, бордюрів, малих архітектурних форм. У зимово-весняний період дерева страждають через добові коливання температури. Це призводить до виникнення вологи, яка при низьких температурах перетворюється на лід і розриває волокна кори. Щоб захистити рослину від коливання температури в зимовий період, необхідно пофарбувати стовбур дерева. За правильного застосування покриття фарбою зберігається на молодих деревах та інших поверхнях 2 роки.

Переваги фарби для обробки дерев Садівник Агрохімпак 

  • Засіб безпечний для рослин і не завдає шкоди навколишньому середовищу
  • Препарат надає деревам більш декоративного вигляду
  • Запах фарби відлякує мишей, зайців та інших шкідників
  • Фарба захищає дерева від більшості видів комах, що зимують під корою
  • Білий колір відбиває сонячне проміння, завдяки цьому побілена деревина гірше нагрівається і менше розтріскується
  • Садова фарба має тривалий період захисної дії

Інструкція, спосіб застосування, склад, дозування та норма витрати Садової фарби Садівник 4 кг

Діюча речовина: вапно, водна полімерна дисперсія, наповнювачі та добавки, вода.
Середня витрата побілки Норма витрати препарату
Витрати на один шар покриття 140-200 г/м
Молоде дерево 40-50 г
Доросле дерево (плодове дерево) 150-200 г

Перед застосуванням фарбу Садівник слід ретельно перемішати, за необхідності, розбавити водою до потрібної консистенції. Наносити суміш варто за допомогою пензля, валика або обприскувача. Щоб підготувати поверхню до побілки, потрібно очистити її за допомогою жорсткої щітки від забруднення або старого матеріалу. Стару кору, грибкові ушкодження можна видалити садовим ножем та обробити зрізи та рани дерев мідним купоросом (10 г на 1 л води). На оброблені місця нанести шар нерозведеної побілки. Після всіх процедур пофарбувати нижню частину дерев за допомогою пензлика. Рекомендується проводити фарбування в суху, безвітряну погоду за температури не вище +15 °С.

Відгуки

Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.