Залізний купорос Айрон, 3 кг
Залізний купорос Айрон, 3 кг

Залізний купорос Айрон, 3 кг

150,00 грн

Залізний купорос Айрон, 3 кг

Купити в 1 клік

Опис

Залізний купорос Айрон, 1 кг

Препаративна форма: змочуваний порошок Сульфат заліза (FeSO4 - 53%) Класифікація ВООЗ, токсичність: III клас

Залізний купорос Айрон - класичний фунгіцид покращеної дії (сульфат заліза високої якості), призначений для боротьби зі збудниками хвороб рослин, знищення мохів, лишайників, спор грибків на плодових деревах, ягідних кущах та виноградній лозі до початку та після вегетації.

Залізо бере безпосередню участь в утворенні хлорофілу, тому Айрон є чудовим засобом для лікування та профілактики хлорозу. Існує практика застосування сульфату заліза для захисту дерев'яних конструкцій від мохів, грибків лишайників та гнилі.

Ускладнює загоряння деревини та знижує швидкість розповсюдження полум'я. Для обробки деревини використовують розчин, приготовлений у співвідношенні 1 кг сульфату заліза на 10 л води.

Не сумісний з іншими препаратами.

Рекомендації щодо застосування:

Обприскування проводити вранці або ввечері за допомогою звичайного обприскувача при температурі повітря не більше 25°С. Не застосовувати менш ніж за 4 години до випадання опадів.

Обприскують рослини ранньою весною, до розпускання бруньок, і восени, після опадіння листя, за наявності мохів та лишайників, а також при появі перших ознак захворювань.

КУЛЬТУРАВРЕДНЫЕ ОБЪЕКТЫНОРМЫ ПРИГОТОВЛЕНИЯ РАБОЧЕГО РАСТВОРА НОРМЫ РАСХОДА РАБОЧЕГО РАСТВОРАМАКСИМАЛЬНОЕ КОЛИЧЕСТВО ОБРАБОТОКСРОК ПОСЛЕДНЕЙ ОБРАБОТКИ
Яблоня Парша, ржавчина, мучнистая роса, септориоз, монилиоз, мхи, лишайники 300-600 г на 10 л воды 1л / дерево (до полного смачивания) 2 За 60 дней до сбора урожая
Смородина Мучнистая роса, септориоз, бокальчастая ржавчина, антракноз, мхи, лишайники 300-600 г на 10 л воды 0,2 л / куст (до полного смачивания) 2 За 60 дней до сбора урожая
Виноград Милдью, мучнистая роса, антракноз, бактериальный рак, чёрная пятнистость, серая гниль 300-400 г на 10 л воды 0,2 л / 1 м2 (до полного смачивания) 2 За 60 дней до сбора урожая

Деталі товару

Види добрив
Неорганічний
Класифікація добрив
Комплексні
Тип добрива
Гранульовані

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.