Добриво CONTROL DMP 10 Л VALAGRO

Добриво CONTROL DMP 10 Л VALAGRO

1007073
5 050,00 грн

Добриво CONTROL DMP 10 Л VALAGRO


Купити в 1 клік

Опис

Добриво і ад'ювант Control DMP Valagro

Унікальний препарат, що застосовується при приготуванні бакових сумішей в якості підкислюючого добрива або спільно з іншими агрохімікатами. При додаванні препарату в воду вона змінює колір, за яким можна визначити рівень Ph, порівнявши колір розчину зі шкалою зазначеної на етикетці. Даний продукт має властивості прилипача, що знижує поверхневий натяг і сприяє проникненню розчинів листя.

Переваги препарату Control DMP

  • Сумісний з усіма пестицидами і добривами
  • Покращує гомогенність і стабільність багатокомпонентних сумішей
  • Має у складі азот і фосфор які виконують роль підживлення
  • Дозволяє визначити і довести до норми кислотність використовуваної води

Control DMP інструкція, спосіб застосування і норми витрат добрива 1 л

Додайте препарат у воду, використовувану для приготування розчину для хімічної обробки. Витрата Контролю ДМП залежить від рН, початкової жорсткості води і бажаного показника рівня кислотності, якого ми хочемо досягти. Для зниження рН з 8 до 6,5 рекомендується розчинити 80-100 мл на 100 л води. Для використання препарату як змочувального агента і прилипач рекомендується використовувати від 15 до 30 мл на 100 л води.

Деталі товару

Об`єм добрив
10 л
Тип добрива
Рідкі

Відгуки

Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.