Florovit для газонів осіннє 1 кг

Florovit для газонів осіннє 1 кг

1001043-1
182,00 грн

NPK 4,4-5,2-22 + 6 Fe

Добриво містить також сірку і залізо.

Добриво з низьким вмістом азоту, що вноситься осінню, не стимулює інтенсивний ріст рослин, але продовжує вегетацію рослин і сприяє зберіганню естетичного зовнішнього вигляду газону до пізньої осені.

Купити в 1 клік

Опис

Високий міст калія і заліза підвищує опір хворобам і сприяє кращому перезимуванню.Восени: Добриво слід застосувати в другій половині серпня, і повторно на зламі вересня - жовтня, дозування 30-40 г на 1 м2. Добриво необхідно рівномірно розсипати по поверхні газону, найкраще після скошеної трави. Якщо найближчим часом після внесення добрива не передбачається дощ, слід рясно полити газон.

Навесні: Добриво слід застосувати на початку весни, незадовго до початку вегетації трав, дозування 30-40 г на 1 м2. Не застосовувати добрива під час активного впливу сонячних променів і сильного вітру. Одна столова ложка - це в середньому 15 г добрива.

Запобіжні заходи: Добриво може бути небезпечним для здоров'я в разі внутрішнього попадання в організм. У цьому випадку необхідна порада лікаря. У разі потрапляння в очі, їх необхідно промити великою кількістю води і проконсультуватися з лікарем. Зберігати в місці, недоступному для дітей. Рекомендується працювати в рукавичках.

Упаковка: мішок 1 кг

Виробник: Польща

Деталі товару

Класифікація добрив
Комплексні
Тип добрива
Гранульовані
Вага
1 кг
Період внесення
Осінь
Культура
Газонна трава

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.