Біостимулятор росту плодів Benefit PZ + (Бенефит ПЗ), 25мл, Valagro (Валагро)

451-039

Новий товар

стимулятор збільшення розміру плодів, інноваційний препарат, виготовлений із рослинної сировини та складається з нуклеотидів, що стимулюють ділення клітин та незамінних амінокислот (гліцин, аланін, аспарагінова та глютамінова кислоти).

Доставка і оплата

36,00 грн.

стимулятор збільшення розміру плодів, інноваційний препарат, виготовлений із рослинної сировини та складається з нуклеотидів, що стимулюють ділення клітин та незамінних амінокислот (гліцин, аланін, аспарагінова та глютамінова кислоти). Ці речовини активізують найбільш важливі метаболічні реакції (особливо синтез протеїну), даючи можливість клітинам легше переносити різні стреси. Розмір плоду збільшується за рахунок ділення клітин. Тож смакові якості не погіршуються, на відміну від збільшення плодів за рахунок застосування інших препаратів.

Benefit PZ надає рослинам такі переваги:

 • збільшення розміру плодів природним шляхом;
 • не знижує смакових і технологічних якостей (форма, зовнішній вигляд, забарвлення тощо);
 • стимулює швидкість ділення і появи нових клітин на стадіях після виникнення зав’язі та в період активного росту плоду (яблук, груш, кавунів, динь, кісточкових, полуниці й суниці, винограду, цибулі, картоплі, помідорів, огірків, баклажанів, капусти, солодкого перцю);
 • дає змогу отримати готову продукцію раніше.

Діюча речовина: N – 3%;  C органічний – 11%.

Характеристики складників:

Гліцин - бере участь у виробництві замінних амінокислот, креатину. Дефіцит гліцину проявляється в занепаді рослини, в поганому її розвитку.

Алалін – амінокислота, яку здатна синтезувати людина.

Гумінові кислоти - (рос. гуминовые кислоты, англ. humic acids, нім. Huminsäuren f pl) — неплавкі аморфні темно забарвлені речовини, входять до складу органічної маси торфу, бурого вугілля і ґрунту. За хімічною структурою гумінові кислоти – це високомолекулярні гідрооксикарбонові ароматичні кислоти (часто містять також карбонільні й метоксильні групи), які утворюють солі гумати. Застосовуюються, як  стимулятори росту рослин, складові частини добрив.

Десять переваг добрив:

 1. Передостання ланка в ланцюгу застосування  добрив, застосовується позакоренево після утворення зав’язі з метою збільшення розміру плодів, як природній біостимулятор росту.
 2. Застосування дешевих азотних добрив з метою збільшення плодів призводить до наповнення клітин плодів водою. На відміну від цього Бенефіт сприяє появі нових клітин.
 3. Стимулює природній поділ клітин плоду , що призводить до збільшення їх кількості і,- як результат,-  до природнього росту плодів.
 4. Плоди рослини, обробленої Бенефітом, взагалі не втрачають смакових властивостей плоду.
 5. Препарат стимулює ділення клітин природнім шляхом завдяки наявним у ньому  нуклеотидам рослинного походження.
 6. Амінокислоти з рослинної сировини, що входять у склад добрива активують метаболічні реакції, чим дозволяють клітинам краще перенести стреси.
 7. У склад добрива також входять вітаміни рослинного походження, які безпосередньо приймають участь в розподіли клітин рослини( клітковий метаболізм).
 8. Дев’ять із десяти екзотичних ківі, що імпортуються в Україну, оброблені Бенефітом та пройшли лабораторні перевірки у провідних країнах світу.
 9. Бенефіт нейтралізує причини, через які затримується природній поділ клітин.
 10. Результативність збільшується при сумісному внесені препарату з Мегафолом, Максікропом.

Замовляйте препарат в нашому інтернет магазині Блісто Грін.

Застосування:

Позакореневе живлення.

Вміст пакету (25 мл) розчинити у відрі води (10 літрів), – даним розчином можна обробити рослини, які вже є з плодами, на площі до двох сотих (0,02 га) землі через 7 днів 2-3 рази.

Написати відгук

Біостимулятор росту плодів Benefit PZ + (Бенефит ПЗ), 25мл, Valagro (Валагро)

Біостимулятор росту плодів Benefit PZ + (Бенефит ПЗ), 25мл, Valagro (Валагро)

стимулятор збільшення розміру плодів, інноваційний препарат, виготовлений із рослинної сировини та складається з нуклеотидів, що стимулюють ділення клітин та незамінних амінокислот (гліцин, аланін, аспарагінова та глютамінова кислоти).

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори