Біостимулятор Кендал плюс, Валагро (Valagro), 50 мл)

451-040

Новий товар

біостимулятор посилення власних захисних реакцій рослин.

Доставка і оплата

20,00 грн.

біостимулятор посилення власних захисних реакцій рослин. Рекомендований для всіх видів культур. Завдяки наявності у його складі крім живильних елементів (азоту й калію) особливих органічних добавок (олігосахаридів та фітоалексинів) значно підвищує спротив рослин різним захворюванням. Особливо ефективний для усіх видів овочів, фруктових і ягідних культур, винограду, квітів.

Kendal надає рослинам багатьох переваг:

–        регулярне застосування надає рослинам оптимального стану, за якого вони легше долають стреси;

–        укріплюючи стінки рослин, препарат підвищує природні фізичні бар’єри на шляху хвороб;

–        вироблений на основі органічних компонентів, є комплексом олігосахаридів та амінокислот, що посилюють ендогенний захист рослин;

–        особливі сполуки калію укріплюють стінки клітин;

–        препарат веде боротьбу з плямистістю й крапковістю, фітофторозом, фузаріозом, «стежить» за правильністю форми плоду, особливо дієвий для овочевих, фруктових та ягідних культур, винограду й квітів.

Склад: N-3,5%, K2O-15,5%, органічні речовини-3%

Характеристика складників:

Олігосахариди- хімічні сполуки, в яких кілька залишків молекул моносахаридів з’єднані між собою ковалентними зв’язками. Серед них найпоширеніші дисахариди, які утворені внаслідок сполучення залишків двох молекул моносахаридів. Наприклад буряковий (або тростинний) цукор — сахароза — складається із залишків глюкози та фруктози, а солодовий — мальтоза — лише з залишків глюкози. Дисахариди мають солодкий присмак. Вони, як і моносахариди, добре розчинні у воді.

Фітоалексини – антимікробні речовини, що захищають рослину від розвитку різних захворювань, грибків, стимулюють імунну систему рослини.( Стійкість рослин до техногенних хімічних забруднень атмосфери і ґрунту. Пошкодження рослин речовинами, які застосовуються для боротьби з хворобами, шкідниками і бур’янами).

Десять переваг:

  1. Біостимулятор імунної системи Кеndal рекомендується застосовувати на всіх стадіях розвитку рослини, від підливання, обробки розсади до двох тижнів перед збиранням врожаю. Коріневе живлення 25мл на 5 л., і листове 25мл на 10 л на дві сотки.
  2. В склад препарату входить особлива сполука калію, яка підсилює стінки клітин, чим збільшує реальні фізичні бар’єри щодо проникнення самих хвороб.
  3. Регулярне застосування препарату призводить рослину до оптимального стану, в якому вона краще переносить стреси та спричиняє супротив хворобам.
  4. Завдяки полісахаридам природнього походження, наявних в добривах, оброблені препаратом рослини, різко синтезують власні фіто алексини ( природні антибіотики), які визивають системний і локальний захист від хвороб.
  5. Кеndal, нейтралізує токсини не наносячи шкоди рослині.
  6. Рослинні екстракти препарату стимулюють обмінні процеси підсилюючи поступлення поживних речовин в рослину.
  7. Препарат створює супротив  фітофторозу, фузаріозу, бактеріальній плямистості, хвороби стовбура, бактеріальній крапковості.
  8. При умові обробки до початку  самої хвороби, коли рослина здорова, препарат посилює ендогенний захист рослини.
  9. Профілактика хвороби дешевша самого лікування – це культура догляду за рослинами аграріями провідних країн світу.
  10. При пересадці рослин рекомендовано використовувати сумісно з Радіфармом.

Застосування:

Кореневе живлення - вміст пакету (25 мл) розчинити у 5 л води, можна застосовувати на всіх стадіях рослини поливавши їх через 14 днів. Сумісне з Мастером, Вівою, Радіфармом.

Позакоріневе оприскування – вміст пакету (25 мл) розчинити у відрі води 10 л, кропити через кожні 7-14 днів на всіх стадіях розвитку рослини. Сумісне з Мегафолом.

Написати відгук

Біостимулятор Кендал плюс, Валагро (Valagro), 50 мл)

Біостимулятор Кендал плюс, Валагро (Valagro), 50 мл)

біостимулятор посилення власних захисних реакцій рослин.

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори