Затіняюча сітка — це поліпропіленове полотно виготовлене з екологічно чистих і не токсичних матеріалів. До складу притіняючої сітки входять УФ — стабілізатори, завдяки яким структура сітки витримує високе сонячне випромінювання і підвищення температури, що збільшує термін її експлуатації.
В нашому регіоні не рідко буває жарке і посушливе літо. Багато садівників і городників у літній період стикаються з такими проблемами на своїй ділянці як:
-
огірки опускають свої листя,
-
у томатів вони починають скручуватися,
-
капуста піддана атаці комах,
-
овочі просто печуться на сонці ще не встигнувши дозріти,
-
навіть на кущах бутони квітів згорають не встигнувши розпуститися.
Всі зусилля докладені навесні для вирощування здорової росади і очікування багатого врожаю восени, при настанні літа ризикують стати марними.
Для притінення рослин на ділянках в основному використовують сітку з 45%-60% ступенів притінення. Даний виріб є дуже легким, як у використанні, так і на вагу, але при цьому відрізняється відмінною міцністю. Завдяки сітчастій структурі, притіняюча сітка пропускає сонячні промені рівно в тій кількості, яке необхідно рослинам, а також знижує температуру як мінімум на 10 градусів. Установка затіняючої сітки не вимагає особливих навичок і умінь.
Як варіант є такі способи:
-
після установки дуг на ділянці яку Ви плануєте притінити, накриваємо конструкцію сіткою і фіксуємо край від уникнення підняття вітром.
-
встановлюємо на ділянці по периметру тимчасові опори (дерев'яні або металеві) і за допомогою мотузки натягуємо затіняючу сітку
-
установка безпосередньо стаціонарної каркасної конструкції і закріплення поверх неї притіняючого полотна.
При установці 1 способом для доступу до рослин Вам необхідно буде прибрати фіксатори і відкрити притіняючу сітку. Способи 2 і 3 більш практичні і зручні, так як сітка встановлена навесні демонтується восени, а також Вам буде зручніше доглядати за рослинами і збирати врожай у будь-який час не контактуючи з притіняючим матеріалом.