Газонна трава Universal тіньова, 20 кг
Газонна трава Universal тіньова, 20 кг
Газонна трава Universal тіньова, 20 кг
Газонна трава Universal тіньова, 20 кг

Газонна трава Universal універсальна, 1 кг

1202226
150,00 грн
Для створення газону в садах, парках, на присадибних ділянках та для озеленення доріг.

Норма висіву: на 1 м2 - 30-50 грам.

Купити в 1 клік

Опис

Упаковка: розфасована в пакети по 1 кг

Травосмесь для створення звичайних газонів. Відрізняється підвищеною зимостійкістю і тіньовитривалістю. Мало вимогливий до внесення добрив. Підходить для створення універсальних і декоративних трав'яних покриттів. Витримує незначні навантаження (ходьба по газону, короткочасні рухливі ігри, проїзд легкої колісної техніки) з наступними агротехнічними заходами. Володіє швидкою схожістю - при сприятливих погодних умовах перші насіння проростає вже на 5-7 день, тому може рекомендуватися для створення швидкого відновлення газонів. Краще почуває себе на сонячних ділянках, ніж тіньових, однак незначне притінення витримує. Полив проводиться за потребою. Під час посіву при відсутності атмосферних опадів полив регулярний, невеликими дозами, для підтримки вологості грунту на рівні. Дорослий газон потрібно поливати рясно, але рідко. Частий і невеликий полив принесебільше шкоди, ніж користі.

характеризується:

• витривалістю;

• зимостійкістю;

• тіньовитривалістю;

• не вимагає внесення добрив.

Призначена для різних типів садово-паркових, котеджних, міських, а також інших видів газонів.

склад:

30% Костриця червона

25% Костриця очеретяна

40% Райграс пасовищний

5% Мятлик луговий

Норма висіву: 30-40 грам на 1 м² + 10 грам на 1 м² - для підсіву.

Рекомендований термін посіву: весняний період - друга половина квітня - середина травня; осінній період - з I по II декаду вересня.

купуйте газонну траву в нашому інтернет магазині виблискуючи Грін. У нас діє гнучка система знижок для постійних клієнтів, ландшафтних дизайнерів, садівників і компаній які займаються озелененням.

Виробник: DLF (Данія)

Деталі товару

Вага
1 кг
Культура
Газонна трава
сорт газонної трави
універсальний

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.