Органічне мікродобриво Максікроп плюс (Maxicrop plus) Валагро, 25 г

451-048

Новий товар

концентрований стимулятор з фітогормонів та мікроелементів.

Доставка і оплата

20,00 грн.

Особливо необхідний рослинам в умовах стресу (засуха, екстремальні температури, шквальні вітри, заморозки, фіто токсичність тощо), коли вироблення власних гормонів сильно знижується чи припиняється зовсім. Препарат ефективний за рахунок високої концентрації цитокінінів, ауксинів, гібберилінів, бетаїнів, алгінової кислоти тощо. Найбільш концентроване рослинне джерело регулятора росту несуть морські водорості за назвою Фукус пузирчатий (Ascophyllum nodosum).

Ось переваги збалансованого набору гормонів росту, яким є Maxicrop:

 • стимулює ділення клітин, роблячи цей процес активним;
 • пришвидшує процес зацвітання;
 • уповільнює процеси старіння;
 • посилює приживаємість рослин після пересадки;
 • припиняє процес передчасного падіння плодів, підвищує їх лежкість;
 • активізує процеси пророщення насіння;
 • підвищує резистентність оброблених рослин до вірусних інфекцій;
 • активізує процес фотосинтезу, пришвидшуючи подолання стресів.

Склад:

N-0,2-10%, P2O5-0-15%, K2O-0,6-30%

Характеристика складників:

Ауксин – гормон росту, що стимулює процес росту, ділення клітин і збільшення їх розмірів, за рахунок ауксину збільшується еластичність клітин рослини, завдяки чому вона може більше ніж звичайно втримувати  в собі воду, що добре при посушливій погоді, також стимулює до довшого цвітіння, опадання плодів та листків осінню. Основний засіб для підкормки рослин та гербіцидів, тобто прилипач нової дії.

Алгінова кислота – отримується із морських водоростей, виводить із рослини важка метали, токсини, та радіонукліди.

Бетаїни - З самого початку бетаїнами називали сполуку складу (CH3)3N–CH2C(=O)O, N,N,N-триметиламіноацетат та подібні цвітеріонні сполуки, добуті з інших амінокислот. У ширшому розумінні це нейтральні молекули, що мають форми з розділеними зарядами з онієвим атомом, який не несе на собі гідрогенових атомів та не має в сусідстві аніонний атом. Формули бетаїнів неможливо навести без формальних зарядів. (Бетаїн добувають із цукрового буряка), добре розчиняються у воді , що легко засвоюється рослиною, для підживлення рослини , тобто взаємодії з ін. органічними мінералами, що дає змогу швидше всмоктувати поживні речовини для подальшого росту та розвитку.

Цитокініни - клас рослинних гормонів, які стимулюють поділ клітин та їх диференціацію.( Цитокініни беруть участь у багатьох фізіологічних процесах рослин, регулюють ділення клітин, морфогенез пагона і кореня, дозрівання хлоропластів, лінійний ріст клітини, утворення додаткових бруньок і старіння. Співвідношення ауксинів та цитокінінів є ключовим чинником поділу клітин і диференціювання тканин рослини. Утворення бруньок можна вважати варіантом диференціювання клітин і цей процес є дуже специфічним ефектом цитокінінів.) Ефективний для розвитку пагонів, та кореневої системи рослини.

 

Десять переваг:

 1. 1.      Використовується позакоренево по мірі необхідності при затримуючих факторах розвитку рослини, зокрема для ЗАВЯЗІ (капуста,виноград та ін.).
 2. 2.      Ауксини природнього походження, наявні у добриві, стимулюють появу плодів, відновлення кореневої системи  при пересадці, запобігають передчасному опаданню плодів.
 3. 3.      Альгинова кислота, з рослинної сировини наявна у добриві ( полісахарид з бурих подорослів, природній хелатний агент), – збільшує стійкість до вірусних захворювань.
 4. 4.      Бетаїн, наявний в добриві з рослинної сировини, допомагає перенести стрес рослині від дії токсинів.
 5. 5.      Гіберлини, наявні у добриві з рослинної сировини, сприяють цвітінню, затримують старіння листків та плодів культури, активують біосинтез, збільшують розмір ягід.
 6. 6.      Цитикінини, наявні у добриві з рослинної сировини (джерело походження Фукус-пузурчатий- морська водоросль), – стимулює поділ клітин, сприяє нормальному розвитку в умовах стресу.
 7. 7.      Антистрес, а саме – захист  від спеки, шквальних вітрів, заморозків, посухи, фіто токсичності.
 8. 8.      Адаптує рослину після перенесеного нею стресу.
 9. 9.      На сьогодні у провідних країнах світу, Фукус-пузирчастий використовується у медецині для виготовлення харчовик біодобавок та так званих БАДів, що підкреслює природність препарату MAXICROP.
 10. 10.     Для більшого ефекту , щодо росту плодів , рекомендовано використовувати разом з Бенефітом.

 

Застосування:

Вміст пакету (25 мл) розчинити у відрі води 10 літрів – оприскувати рослини площею до 0,02 га (2 сотих).

Сумісний з Мегафолом, Бенефітом, Брексілом, Плантафолом, Інсектицидами.

Написати відгук

Органічне мікродобриво Максікроп плюс (Maxicrop plus) Валагро, 25 г

Органічне мікродобриво Максікроп плюс (Maxicrop plus) Валагро, 25 г

концентрований стимулятор з фітогормонів та мікроелементів.

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори