Нітроамофоска, мішок 50 кг

1004001

Новий товар

Доставка і оплата

800,00 грн.

Кількість Знижка Ви економите
10 40,00 грн. до 400,00 грн.

Нітроамофоска – це одне з кращих концентрованих, азотно-фосфорнокалійних, гранульованих добрив. Воно є універсальним високоефективним азотно-фосфатним-калійним добривом для всіх видів сільськогосподарських культур. Являє собою гранули світло-рожевого кольору.

Нітроамофоска складається з аміачної селітри, амофосу, диаммофоса, хлористого амонію, сульфату амонію та калійної селітри, одержаних у єдиному технологічному процесі при взаємодії аміаку, азотної і фосфатної кислот.Нітроамофоска має хороші фізико-механічні властивості, придатна для механізованого внесення в грунт.

В основу нітроамофоски входить азот (15%), фосфор (15%), калій (15%)

Застосування:

Нітроамофоску NPK15:15:15 вносять в якості основного і припосівного добрива на всіх типах грунтів під всі сільськогосподарські культури. Краще використовувати нітроамофоску для ранньовесняного підживлення (3-5 ц/га) озимої пшениці, по мерзлотному грунті. Дуже важливо для першого підживлення озимих замість селітри використовувати нітроамофоску на площах, де під основну обробку на внесенні фосфор і калій, або норма внесення цих добрив недостатня для формування прогнозованого врожаю.

Переваги

Внесення добрива нітроамофоски з 30% концентрацією діючих асимілянтів активно стимулює розвиток парослі, каталізує деякі ферментативні реакції в рослинних клітинах. Маючи відмінну лежкість, гранули тривалий час залишаються розсипчистими, що спресовуються і не утворюють грудок. Речовина не гігроскопічна. Хороша розчинність гранул, кожна з яких містить всі три елементи і висока проникливість через клітинні мембрани дозволяє збільшити врожайність до 70%.

Нітроамофоска забезпечує:

  1. Комплексне живлення рослин необхідними елементами
  2. Підтримує стійкість рослин до заморозків, зменшує ураження кореними гниленнями, борошнистою росою, іржею
  3. Збільшує врожайність культур
  4. Забезпечують сталу врожайність, поліпшену якість і екологічність продукції, яку можна застосовувати для дитячого і дієтичного харчування;

5.Висока якість грануляції: рівномірність внесення;

 

Рекомендації щодо внесення

  1. цукровий буряк 8—10 ц/га;

      2. під озиму пшеницю 5—8 ц/га;

  1. для підживлення суниці ранньою весною або після збору врожаю — по 15—20 г добрива на 1 м грядки;

      4. при посадці картоплі та овочів 3—4 г мінерального добрива в кожну лунку. Або 1—2 кг на сотку;

  1. для підгодівлі плодових дерев і ягідних кущів 25—35 г нітроамофоски на 1 м²;
  2. кімнатні та балконні квіти поливати розчином 10—20 г на 10 л води у весняно-літній період через 2 тижні;
  3. для газонних трав - 4 кг/сотка

Головні елементи мінерального живлення містяться у формі водорозчинних та легкодоступних для рослин сполук: NH4H2PO4, (NH4)2HPO4, NH4NO3, NH4Cl, KCl, KNO3 , CaHPO4. Фосфор нітроамофоски рухомий у ґрунті, і легко засвоюється рослинами. Корисні речовини рівномірно розподіляються у ґрунті.

 

 

Культура Газонна трава
Клас 
2018-01-23

Універсальне добриво

Використовував для городу і для газону літом.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть ваш відгук!

Написати відгук

Нітроамофоска, мішок 50 кг

Нітроамофоска, мішок 50 кг

від 3 мішків 570 грн від 5 мішків 550 грн Комплексне мінеральне   добриво, яке   використовується   для   підживлення рослин , при  пересадці,   а   також   як що становить   комплексних   добрив.
600,00 грн.
Оптові ціни* Оптові ціни уточняйте у менеджера. * при замовленні товару по оптових цінах уточняйте будь ласка можливість безкоштовної доставки!  
1 450,00 грн.
ЕкоПлант – це екологічно чисте, безхлорне, комплексне мінеральне добриво рослинного походження. Основна діюча речовина - калій (К 2 О) в кількості 28-41%  -  знаходиться у водорозчинній і легкодоступній для рослин формі карбонатів (К 2 СО 3 ) і сульфатів (К 2 SO 4 ).
260,00 грн.
Фунгіцид нового покоління для захисту газонних трав. це фунгіцид із широким спектром активності, який призначений для надійного захисту газонів від хворіб, а також він є мезистемно-системним фунгіцидом і тому має захисну і лікувальну дію.
40,00 грн.

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори