Yara Vila (Яра вила) для газону тривалої дії, 5 кг

21-232

Новий товар

Професійне багатокомпонентне добриво для газонів.

Доставка і оплата

580,00 грн.

Добрива високої якості. Професійне багатокомпонентне добриво для газонів. Призначений для всіх видів трав, а також в якості додаткового азотного добрива для садових декоративних рослин, овочів і фруктових дерев. Добриво містить поживні речовини, які легко і швидко засвоюються рослинами. Розчинна гранульована формула не вимагає спеціальних обробок для змішування добрива з грунтом. Кожна гранула містить повний набір мінеральних інгредієнтів. Живильні речовини повністю поставляються безпосередньо корінням рослин - ефект - прекрасний газон на всій поверхні.

Ефективність добрива також підтверджується його економічним та екологічним використанням - одна доза забезпечує вивільнення поживних речовин до 3 місяців

Характеристики:

Гранульоване багатокомпонентне добриво, збагачене мікроелементами.

Застосування:

При посадці газону: 30-50 г / м2 (3-5 кг / 100 м2) добрива ретельно перемішати з грунтом перед посівом насіння.

Догляд за газонами: 20-30 г / м2 (2-3 кг / 100 м2) Використовуйте двічі протягом сезону, з весни до кінця літа. Рівномірно розподіліть рекомендовану дозу по сухій галявині, потім поливайте її.

Написати відгук

Yara Vila (Яра вила) для газону тривалої дії, 5 кг

Yara Vila (Яра вила) для газону тривалої дії, 5 кг

Професійне багатокомпонентне добриво для газонів.

Оптові ціни* Оптові ціни уточняйте у менеджера. * при замовленні товару по оптових цінах уточняйте будь ласка можливість безкоштовної доставки!  
1 450,00 грн.
Безкоштовна доставка по Україні здійснюється Новою поштою, Інтаймом або іншим перевізником. Безпечне для навколишнього середовища , домашніх тварин і дітей.
2 357,00 грн. 2 774,00 грн.

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори