Газонна трава Barenbrug Вологозберігаюча, 1кг

Газонна трава Barenbrug Water Saver Вологозберігаюча, 1кг

1201005
360,00 грн

Багатоцільова травосуміш для створення газонів в умовах посушливого і жаркого клімату, завдяки розвитку потужної і глибоко проникаючої кореневої системи, здатній забезпечувати себе вологою.

Купити в 1 клік

Опис

Газон відрізняється низькою потребою у догляді, але вимагає хорошого поливу при посіві для успішного розвитку.

  • багатоцільовий газон;
  • стійкий до посухи;
  • вимагає рідкого поливу;
  • спекостійкий і засуховитривалий

багатоцільова травосуміш для створення газону в умовах посушливого і жаркого клімату, завдяки розвитку потужної і глибоко проникаючої кореневої системи, здатною забезпечувати себе вологою.

Наші фахівці також будуть раді проконсультувати Вас з питаннь  - як правильно сіяти газон, що насамперед треба зробити готуючи грунт перед посівом, і які добрива використовувати на перших стадіях росту газону. Кожному покупцеві ми люб'язно надамо повну інформацію по питаннях посіву газону. Також можемо порадити фахівців з великим досвідом роботи по Києву і області які зможуть виконати усі роботи у Вас на ділянці

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.