Agrecol (Агрикол) добриво від пожовтіння хвої 5 кг

Agrecol (Агрікол) добриво від пожовтіння хвої 5 кг

30248
500,00 грн

Високоякісне гранульоване добриво для хвойних рослин від пожовтіння

Виробництво - Польща

Склад: магній (Mg) - 16%, калій (K2O) - 6% та мікроелементи.

Купити в 1 клік

Опис

ПРИЗНАЧЕННЯ

Призначено для застосування в разі пожовтіння голок і при симптомах хлорозу, а також з метою профілактики, в період від весни до осені.

Опис:

Добре розчинне, повністю засвоюється, багатокомпонентне добриво, рекомендоване для хвойних рослин. Добриво містить залізо і магній, які попереджають пожовтіння голок і забезпечують їх правильний розвиток.

Спосіб застосування: 

Добриво застосовувати починаючи з ранньої весни до пізньої осені. Гранульоване добриво розсипати під кронами дерев і кущів. Дозування добрива залежить від висоти рослини, а саме 40-60 грамів добрива на кожен метр висоти рослини, наприклад рослини висотою до 0,5 метра - 20-30г добрива, рослини висотою до 1 метра - 40-60 г, до 2 метрів - 80 -120г і т.д. Посипане добриво по можливості розмішати з верхнім шаром грунту і добре полити водою. Необхідно пам'ятати, що рослини потрібно регулярно поливати, особливо влітку, коли волога з грунту випаровується набагато швидше.

Виробництво: Польща

Деталі товару

Класифікація добрив
Комплексні
Тип добрива
Гранульовані
Вага
5 кг
Період внесення
Весна
Лето
Культура
Хвойних рослин

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.