Добриво Флоровіт Florovit осінь для...

Добриво Флоровіт Florovit осінь для хвойних рослин, 10 кг

1001042
750,00 грн

NPK 4,5-9-30

Добрива містить також сірку і магній.

Добрива Флоровіт кращим чином готує хвойні рослини до зимівлі. Рослини навесні набагато швидше і комфортніше виходять з так званої зимовий сплячки

Купити в 1 клік

Опис

Флоровіт для хвої призначене для підгодівлі дерев і хвойних чагарників методом посипання для їх правильної підготовки до зимового періоду. Добре підібрані фахівцями живильні компоненти добрива сприяють здерев'яніння, що оберігає хвойні рослини від замерзання. Підвищений вміст калію і фосфору підвищує морозостійкість, а також сприятливо впливає на вологообмін рослин. Якщо добриво не застосовувалося восени, слід скористатися ним ранньою весною, перед самим початком вегетації, що поліпшить умови зростання і розвитку рослин у весняний період.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Використовувати з липня до кінця вересня, можна також і в жовтні, розсипаючи добриво навколо дерев і чагарників. Добриво слід внести два рази з проміжком 4 - 6 тижнів. Залежно від віку і величини рослини рекомендується використовувати 5 г (чайна ложка з гіркою) добрива на кожен 1 метр висоти дерева або чагарнику. При розрахунку дози добрива для в'юнків слід використовувати 5 г добрива на кожен 1 метр діаметра рослини. Добриво слід використовувати на поверхні пропорційною діаметру крони і по можливості так змішати з ґрунтом, щоб не пошкодити коріння. При колонних формах поверхню засіву повинна бути в два рази більше діаметра крони.

Рекомендується регулярно поливати рослину, що збільшує ефективність добрива. Одна столова ложка - це в середньому 15 г добрива.

Виробник: Польща

Деталі товару

Класифікація добрив
Комплексні
Тип добрива
Гранульовані
Вага
10 кг
Період внесення
Осінь
Культура
Хвойних рослин

Відгуки

Немає відгуків

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.