Florovit (Флоровіт) універсальне с доломітом , 5 кг

Florovit (Флоровіт) універсальне з доломітом, 5 кг

1001036
380,00 грн

NPK: 11,4-9,2-16,8;

Florovit (Флоровіт) універсальне с доломітом

Купити в 1 клік

Опис

Досконале по своєму складу мінеральне добриво, призначене для широкого спектру рослин. Використання універсального добрива Флоровит забезпечує рівномірне зростання і розвиток рослин, інтенсивне цвітіння і плодоносіння. Його дія найбільш ефективна, якщо грунт, завдяки органічному добриву, містить відповідну кількість вапняку і має хорошу структуру. Препарат зменшує, хоча не элиминирует необхідність вапнування.

Добриво містить повний комплекс поживних речовин, необхідних для зростання і правильного розвитку рослин. Дуже важливим компонентом є доломіт, який підвищує морозостійкість рослин. Використання універсального добрива Флоровит зменшує необхідність вапнування грунту, оскільки воно має легкі властивості зменшення її кислотності. Також, як добриво Азофоска, Флоровит не містить хлоридів, що розширює спектр його застосування, оскільки більшість рослин дуже чутлива до змісту хлоридів

Виробник: Польща

Деталі товару

Класифікація добрив
Комплексні
Тип добрива
Гранульовані
Вага
5 кг
Період внесення
Весна
Лето
Культура
Декоративные
Плодовые культуры

Відгуки

Немає відгуків

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.