Florovit (Флоровіт) для полуниці, 1 кг

1001027

Новий товар

NPK+:15 — 10 — 20,5 + мікроелементи

Доставка і оплата

100,00 грн.

NPK 15-10-20,5 + Мікроелементи
Багатокомпонентне грунтове добриво, призначене для додаткової підгодівлі полуниці, вирощуваної під плівкою або традиційним методом. Використання добрива Флоровіт для полуниці і суниці сприяє правильному цвітіння і плодоносінню, покращує колір і смак ягід, а також запобігає магнієвомуй і залізному хлорозові листя. Добриво особливо рекомендується для рослин, вирощуваних на легкому ґрунті з невеликим вмістом гумусу.

Спосіб застосування:

Полуниця і суниця. Навесні, в перший рік після посадки рослин слід застосувати 0,5 кг добрива на 10 м2 вирощуваних рослин. У другій рік підгодівлю полуниці можна проводити по одній з таких програм живлення:

I Варіант - навесні 0,25 кг добрива на 10  м2.
II Варіант  - 0,15 кг навесні, а після збору ягід і підрізування листя 0,1 кг добрива на 10 м2 ділянки.

Добриво ідеально підходить для підгодівлі ягідних кущів: малини, смородини, агрусу, чорноплідної горобини. Використання добрива збільшує урожай і покращує смак фруктів.

Ягідні чагарники. При посадці використовувати в таких пропорціях для однієї рослини: 10 г добрива змішати з 10 л землі з ямки. У наступному році ранньою весною додатково добриво розсіюється під кроною - одноразово, 25 приблизно г, а в наступних роках по 50 г добрива. По можливості слід змішати добриво з землею і рясно полити рослини. Одна столова ложка - це в середньому 10 г добрива.

Написати відгук

Florovit (Флоровіт) для полуниці, 1 кг

Florovit (Флоровіт) для полуниці, 1 кг

NPK+:15 — 10 — 20,5 + мікроелементи

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори