Florovit (Флоровіт) для хвойних, 3 кг

Florovit (Флоровіт) для хвойних, 3 кг

1001009
275,00 грн

Добриво Флоровіт Florovit для хвойних рослин, 1 кг

Флоровіт для хвойних рослин містить мінеральні компоненти підібрані з урахуванням потреб декоративних хвойних рослин, таких як: тис, модрина, ялівець, кипарис, ялина, сосна, ялиця і ін. Регулярне використання забезпечує гарний вигляд і інтенсивне зростання удобрюваних рослин, а також зменшує знебарвлення хвої в зимовий період.

Купити в 1 клік

Опис

Добрива містить також сірку і магній.

Використання добрива забезпечує активне зростання і інтенсивне забарвлення рослин, а також скорочує зміни кольору хвої в зимовий період.

Спосіб застосування:

Хвойні рослини:

Використовувати в квітні, в середині червня і в середині серпня, розсипаючи добриво навколо дерев і чагарників, в дозах 4-15 г на 1 дерево або чагарник (в залежності від віку і величини). Хвойні рослини висотою більше 1 метра можна одноразово удобрювати навесні, використовуючи 30-40 г добрива на 1 метр висоти чагарника або дерева. Рекомендується легко змішати добриво з верхнім шаром грунту. Ефективність добрива збільшується при регулярному поливі рослини. Добриво ідеально підходить для харчування інших дерев і чагарників, таких як декоративні листяні чагарники, наприклад Форсайт або мигдаль, листяні дерева наприклад береза, клен, а також грецький і лісовий горіх.

Листяні дерева і чагарники: для добрива молодих рослин (висотою до 1 м) слід рівномірно розсипати під корону 5-10 г добрива ранньою весною (квітень), потім влітку (червень) і до початку осені (серпень). Якщо рослини більше, можна один раз навесні розсипати під корону 30-40 г добрива. Після цього рослини слід рясно полити. Одна столова ложка - це в середньому 15 г добрива.

NPK + (MgO + SO3): N86 - P9 - K23,5 + (MgO-6 + SO3-31)

Виробник: Польща

Деталі товару

Класифікація добрив
Комплексні
Тип добрива
Гранульовані
Вага
3 кг
Період внесення
Весна
Лето
Культура
Хвойних рослин

Відгуки

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.