Florovit Флоровіт для хвойних рослин, 8 кг

1001010

Новий товар

NPK 8,6-9-23,5

Доставка і оплата

700,00 грн.

Флоровіт для хвойних рослин містить мінеральні компоненти підібрані з урахуванням потреб декоративних хвойних рослин, таких як: тис, модрина, ялівець, кипарис, ялина, сосна, ялиця і ін. Регулярне використання забезпечує гарний вигляд і інтенсивне зростання рослин, а також зменшує знебарвлення хвої в зимовий період.

Спосіб застосування:

Хвойні рослини: Використовується в квітні, в середині червня і в середині серпня, розсипаючи добриво навколо дерев і чагарників, в дозах 4-15 г на 1 дерево або кущ (в залежності від віку і величини). Хвойні рослини висотою більше 1 метра можна одноразово удобрювати навесні, використовуючи 30-40 г добрива на 1 метр висоти куща або дерева. Рекомендується легко змішати добриво з верхнім шаром грунту. Ефективність добрива збільшується при регулярному поливі рослини.

Добриво ідеально підходить для харчування інших дерев і чагарників, таких як декоративні листяні кущі, наприклад Форсайт або мигдаль, листяні дерева наприклад береза, клен, а також грецький і лісовий горіх.

Листяні дерева і чагарники: для добрива молодих рослин (висотою до 1 м) слід рівномірно розсипати під крону 5-10 г добрива ранньою весною (квітень), потім влітку (червень) і до початку осені (серпень). Якщо рослина більша, можна один раз навесні розсипати під корону 30-40 г добрива. Після цього рослини слід рясно полити. Одна столова ложка - це в середньому 15 г добрива.

Упаковка: відро 8 кг

Тип добрива Гранульовані
Вага 10 кг
Період внесення Весна

Написати відгук

Florovit Флоровіт для хвойних рослин, 8 кг

Florovit Флоровіт для хвойних рослин, 8 кг

NPK 8,6-9-23,5

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори