Agrecol (Агріколь) добриво для хвої...

Agrecol (Агріколь) добриво для хвої осіннє 1кг

30253
140,00 грн

склад: калій (K2O) - 25% магній (MgO) - 12% сірка (S) - 19%

Якісне добриво, яке добре підготує рослини до зимівлі.

Купити в 1 клік

Опис

Калій, магній, сірка і мікроелементи, які входять до складу добрива, дозволяють оптимально підготувати рослини до осінньо-зимового періоду. Високий вміст калію підвищує морозостійкість хвойних і декоративних дерев і кущів, а також сприяє їх кращій перезимівлі. Добриво дає хороший стимул ранньою весною на початку вегетаційного періоду.

Добриво Agrecol осіннє для хвойних рослин - це дуже ефективне і безпечне для екології України добриво. При цьому діє швидко, легко засвоюється деревами та кущами, забезпечуючи тривалий і помітний ефект.

 Спосіб застосування:

рекомендується використовувати в період з кінця серпня до появи перших заморозків. Гранули необхідно рівномірно розсипати під кронами і у пристовбурного кола дерев і кущів, в пропорції 15 г для рослини висотою до 0,5 м або 30 г добрива на 1 м висоти рослини. Для кращого ефекту, розсипане добриво необхідно перемішати з верхнім шаром грунту. Дане добриво можна використовувати і навесні.

 Виробник: Польща

 

Деталі товару

Класифікація добрив
Калійні
Комплексні
Тип добрива
Гранульовані
Вага
1 кг
Період внесення
Осінь
Культура
Хвойних рослин

Відгуки

Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.