Осіннє добриво для газонів, 5 кг

Осіннє добриво для газонів, 5 кг

21-051
885,00 грн

Спосіб застосування:  Використовується в період від серпня до появи перших заморозків. Рівномірно розсіяти гранули по всій поверхні газону в дозі 20 г на 1 м2, тобто 1,2 кг на 60 м2. Добриво можна використовувати навесні, попередньо визначивши кількість азотних добрив, яку необхідно додати.

Купити в 1 клік

Опис

Високоякісне, гранульоване фосфорно-калійне добриво, призначене для осіннього підживлення газонів. Фосфор, калій та мікроелементи, що входять до складу добрив,  дозволяють краще підготувати газон у осінньо-зимовий період. Високий вміст калію запобігає вимерзанню менш стійких видів трав та сприяє не лиш?е хорошій перезимівлі трави, але й інтенсивному кущенню разом зі зміцненням кореневої системи рослин, що дуже важливо на початку вегетаційного періоду ранньою весною. Добриво ефективне та екологічно безпечне.

Склад: фосфор (P2O5) – 8%, калій (K2O) – 30% + магній та мікроелементи.

Відгуки

Немає відгуків

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.