комплексное минеральное удобрение Мастер плюс НПК13-40-13

451-047

Новий товар

комплексне водорозчинне мінеральне добриво з мікроелементами у формі хелатів.

Доставка і оплата

7,00 грн.

 Дане співвідношення NPK, спеціально збалансован для живлення різних видів рослин на всіх стадіях розвитку. Особливо ефективний для усіх без винятку овочів, квітів закритого та відкритого грунтів, винограду, кімнатних рослин, розсади. Препарат є надзвичайно популярним, бо надає великі переваги розвитку:

  • швидкий ріст завдяки безпосередньому всмоктуванню поживних речовин;
  • рівномірний ріст завдяки низькій концентрації солів;
  • відсутність хлорозів через присутність магнію та мікроелементів;
  • можливість застосування у крапельному поливі завдяки ідеальній розчинності;
  • дає можливість контролювати щільність і розмір листя, форму і якість плодів, пришвидшити отримання врожаю високої якості.

Склад: (N-20,0%, P2O5-20,0%, K2O-20,0% та мікроелементи Mg, B, Fe, Mn, Zn, Cu, Mo.)

Основна характеристика складників:

Азот (N) – формує високу врожайність, активізує процеси кущення, сприяє росту кореневої системи та утворенню площі листкової поверхні, Активізує ріст рослини і кореневої системи, фотосинтетичну активність.

Фосфор (Р) – активізує ріст і розвиток кореневої системи, приймає участь у накопиченні запасних речовин і цукрів, підвищує морозо- і зимостійкість, поліпшує кущення рослин, регулює азотне живлення, сприяє в утворенні компонентів клітини, сприяє розвитку кореневої системи.

Калій (К) – регулює азотне і фосфорне живлення, накопичує цукри, підвищує зимостійкість та стійкість рослин до захворювань, впливає на розвиток кореневої системи і поліпшує кущення, приймає участь у накопиченні цукрів, підвищує зимостійкість і морозостійкість і стійкість рослин до екстремальних погодних умов.

Магній (Mg) – впливає на фотосинтез, транспортує фосфор у рослинах, регулює водний баланс у клітинах, входить до складу хлорофілу, як важливий елемент фотосинтезу.

Бор (В) – бере участь у синтезі і перетворенні вуглеводів, поліпшує розвиток тканин кореневої системи і вегетативних органів рослин, сприяє росту тканин рослини, накопиченню і транспортуванню цукрі, поліпшує ріст і розвиток кореневої системи.

Залізо (Fe) – впливає на процес кущення.

Марганець (Mn) – потрібен для формування високої продуктивності. Покращує морозо- та зимостійкість, приймає участь у азотному і фосфорному обміні, накопиченню цукрів у кореневій системі. Підвищує морозостійкість рослин та їх стійкість до хвороб.

Цинк (Zn) – сприяє формуванню кореневої системи. Підвищує жаро-посухо та морозостійкість рослин.

Мідь (Сu) – сприяє проходженню фотосинтезу, підвищує тургор клітин, підвищує стійкість рослин до грибкових та бактеріальних хвороб.

Молібден (Мо) – забезпечує проходження процесів фотосинтезу. Приймає участь в азотному, фосфорному, вуглеводному обміні.

Цинк (Zn) – поліпшує дихання, підвищує посухо – жаро та холодостійкість рослин. Відповідає за забарвлення листків насиченим зеленим коліром.

Молібден (Мо) – покращує азотний обмін, поліпшує розвиток кореневої системи, підвищує холодостійкість.

Застосування:

Кореневе живлення.

Одну чайну ложку (5 г) розчинити у двох літрах води, або вміст пакету (25 г) у відрі води (10 л),- даним розчином поливати квіти, россаду літом, весною під час кожного поливу.

Дуже ефективний весною для всіх саджанців, особливо винограду.

Сумісний з Радіфармом, Вівою.

Написати відгук

комплексное минеральное удобрение Мастер плюс НПК13-40-13

комплексное минеральное удобрение Мастер плюс НПК13-40-13

комплексне водорозчинне мінеральне добриво з мікроелементами у формі хелатів.

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори