Мікроелементи Брексіл Мікс, Валагро 1 кг

17-001

Новий товар

Брексіл Мікс - це концентроване добриво з необхідним набором мікроелементів.

Доставка і оплата

340,00 грн.

Додатково має в своєму складі цинк. Препарат своїм впливом забезпечує рослини всіма необхідними мезо і мікроелементами. Завдяки цьому з'являється можливість не допустити виникнення хлорозу. Добриво призначене для використання на культурах, які виростають на пухких, органічних і з підвищеною кислотністю грунтах.  Основні переваги препарату Брексіл Мікс: - знижує поверхневий натяг на листі; - поєднується з багатьма ЗЗР, завдяки низькій кислотності; - в своєму складі не має натрію і хлору - має хорошу стійкість до фотохімічних реакцій; - не порошить; - прекрасно засвоюється культурними рослинами.Брексіл Мікс розроблений для рослин, які особливо потребують цинку.

зміст
Магній (Mg) - 3,6%
Бор (B) - 1.2%
Залізо (Fe) - 0.6%
Марганець (Mn) - 0.7%
Цинк (Zn) - 5%
Мідь (Cu) - 0.8%
Молібден (Mo) - 1.0%

витрати:
томати, перець, полуниця, салат-латук 150 - 200 гр на 100 л води;
виноград 100-150 гр на 100 л води;
кісточкові 150 - 200 гр на 100 л води;
яблуня, груша 180 - 200 гр на 100 л води;
Мікроелементи у вигляді LPCA-комплексу (лігнінопо-лікарбоксіловая кислота) Brexil (моноелементи і суміші).

перевага:
• не містить азоту, натрію, хлору і важких металів, що дозволяє уникнути ризику появи опіків і сольового нальоту на листках;
• Не фітотоксичний;
• низька норма витрати;
• повністю водорозчинний;
• ефект прилипачів;
• сумісний з більшістю пестицидів;
• високий ступінь засвоєння.

BREXIL Мікс розроблений для рослин, які ростуть на пухких, багатих органікою або кислих ґрунтах, для культур, які особливо потребують цинку.
Розроблено для рослин, які ростуть на пухких, органічних або кислих ґрунтах, а також для культур, які особливо потребують цинку.
Мікроелементи повинні надходити до рослини вчасно і в належній пропорції, хоча потреба в них в кожен конкретний період може зазнавати певних змін в залежності від клімату, грунтів, технічних прийомів і самої культури.

Незмінно важливим залишається вимога до дотримання належного балансу мікроелементів.
Недолік хоча-б одного з необхідних поживних мікроелементів обов'язково затримає розвиток, зростання або розмноження рослин і, в кінцевому рахунку, погано позначиться на врожайності. Симптоми дефіциту мікроелементів не завжди виявляються негайно.

З початку 2006 року в Україні представлена ​​лінія нових добрив для позакореневого підживлення під торговою маркою Брексил (коктейлі мікроелементів і монохелати) на основі хелатирующих агентів LSA (лігносульфонати) і LPCA (лігнінполікарбоксіловая кислота) виробництва фірми Валагро. Застосовується це добриво некореневим способом, тоді як через системи поливу під корінь використовуються хелати на основі EDTA, DTPA, EDDHA.

Написати відгук

Мікроелементи Брексіл Мікс, Валагро 1 кг

Мікроелементи Брексіл Мікс, Валагро 1 кг

Брексіл Мікс - це концентроване добриво з необхідним набором мікроелементів.

Схожі товари

Прокрутити догори