Мікроелементи Брексіл Комбі 1 кг

17-002

Новий товар

Брексіл Комбі - це добрбиво з мікроелементами, яке використовують для позакореневого підживлення культур, що проростають на лужних грунтах. 

Доставка і оплата

335,00 грн.

 Брексіл Комбі використовують для рослин, які чутливі до дефіциту заліза.Добриво не містить хлору. Застосовують його для обробки винограду, плодово-ягідних, кісточкових і овочевих культур, а так само для плодових культур. Брексил Комбі насичує рослини мезо- і мікроелементами, що запобігає хлорози, які можуть знизити якісні і кількісні показники. Добриво Брексіл Комбі характеризується кількома перевагами:  

1) Відсутній пил;

2) Знижує напругу на поверхні листа;

3) Має низьку кислотністю, а значить відмінною сумісністю з ЗЗР.

4) Суміш не містить Na, Cl і важкі метали;

5) Низький ризик виникнення фітотоксичності;

 6) Стійкий вдосить великому діапазоні рН (від 3 до 12); 

7) Відмінно засвоюється при листовій підгодівлі;

 8) Молекула даного добрива амфіфільних - розчиняється в воді і жирах і саме,тому Брексил відмінно засвоюється культурами, що мають сильний восковий наліт на листках. 

Вершинна гниль плодів пов'язана з недостатнім поглинанням кальцію рослинами, а також з чергуванням періодів вологого і сухого ґрунту. Пошкодження кореневої системи також може бути причиною зниження інтенсивності поглинання кальцію рослинами і розвитку вершинної гнилизни плодів. В основному в якості профілактики вершинної гнилизни використовують некореневі підгодівлі кальцієвої селітрою. Але це добриво містить 15,5% азоту і на етапі плодоутворення може спровокувати зайву вегетативну активність рослини. Добриво Брексил Комбі в своєму складі не містить азоту, а кальцій знаходиться в ньому у вигляді комплексу на основі лігносульфонату, що дозволяє досягти в десятки разів більш високу ефективність позакореневих підживлень, ніж при використанні кальцієвої селітри.  Дефіцит бору гальмує надходження в рослину кальцію. При нестачі його спостерігається слабке цвітіння, зниження фертильності пилку, відмирає точка зростання, припиняється ріст коренів. Бор є синергистом кальцію. З метою підвищення ефективності хелати кальцію до складу Брексил Комбі доданий бор.

Написати відгук

Мікроелементи Брексіл Комбі 1 кг

Мікроелементи Брексіл Комбі 1 кг

Брексіл Комбі - це добрбиво з мікроелементами, яке використовують для позакореневого підживлення культур, що проростають на лужних грунтах. 

Схожі товари

Прокрутити догори