Радіфарм плюс, valagro, 25 мл

23-011

Новий товар

біостимулятор розвитку кореневої системи, комплекс витяжок рослинного походження, у складі якого полісахариди, глюкозиди, амінокислоти, бетаїни. Крім того, добриво збагачене особливими вітамінами та мікроелементами у хелатній формі.

Доставка і оплата

35,00 грн.

Надає великі переваги розвитку рослин:

–        зменшує стрес, викликаний пересадкою чи висадкою рослини, дає змогу швидко укорінитися розсаді, кущам, деревам плодовим і ягідним, хвойним і декоративним, а також усім квітам;

–        стимулює вироблення гормонів, що відповідають за розвиток кореневої системи (кореня, вторинних коренів і волосків);

–        підвищує приникність мембран клітин до води, активізує фотосинтез, допомагає долати стреси від дії токсинів.

Склад добрива: ( N-3,5%, K2O-15,5%, амінокислоти-1%, Fe-2г/л, Zn-2г/л, вітаміни-0,4г/л, білкові поліпептиди-110г/л, полісахариди-70г/л)

Характеристика осн. складників:

Глікозиди – це природні вуглеводовмісні речовини, в яких глікозильна частина молекули (циклічна форма цукрів) з’єднана з органічним радикалом, який не є цукром (аглікон або генін).     За природою цукрової частини глікозиди ділять на дві групи: піранозиди й фуранозиди. Розрізняють також α- і β-глiкoзиди залежно від конфігурації вуглеводу, з’єднаного з агліконом. Цукрова частина молекули може містити один або декілька з’єднаних між собою цукрів (моносахариди, дисахариди і т.д.).      Глюкозиди – глікозиди, які містять глюкозу.      Зв’язок цукрового залишку з геніном здійснюється або через Оксиген (О-глікозиди), або через Нітроген (N-глікозиди: АТФ, антибіотики-аміноглікозиди), або через Сульфур (тіоглікозиди: сінигрин з гірчиці).

Бетаїни - З самого початку бетаїнами називали сполуку складу (CH3)3N–CH2C(=O)O, N,N,N-триметиламіноацетат та подібні цвітеріонні сполуки, добуті з інших амінокислот. У ширшому розумінні це нейтральні молекули, що мають форми з розділеними зарядами з онієвим атомом, який не несе на собі гідрогенових атомів та не має в сусідстві аніонний атом. Формули бетаїнів неможливо навести без формальних зарядів. (Бетаїн добувають із цукрового буряка), добре розчиняються у воді , що легко засвоюється рослиною, для підживлення рослини , тобто взаємодії з ін. органічними мінералами, що дає змогу швидше всмоктувати поживні речовини для подальшого росту та розвитку.

Полісахариди – складні вуглеводи, які за хімічною структурою є полімерами, побудованими із залишків багатьох тисяч молекул моносахаридів та їх похідних, об’єднаних за допомогою реакції поліконденсації. За особливостями хімічної будови ці сполуки поділяються на гомополісахариди та гетерополісахариди.

Рослинні амінокислоти – це білки та нуклеїнові амінокислоти, виготовленні із рослинного організму(-Білки ділять на прості (протеїни) і склад­ні (протеїди).

 

      Десять переваг добрива:

  1. Комплексний біостимулятор росту кореневої системи, який складається з витяжок рослинного походження, збагачений особливим вітамінами і мікроелементами в халатній формі (кореневе живлення).
  2. Дозволяє зменшити стрес визваний пересадкою(висадкою) рослини і сприяє швидкому укоріненню ( розсада, кущі, дерева, хвойні рослини, цибулькові квіти).
  3. Забезпечує більш ранній старт вегетації, сприяє рівномірному розвитку , стимулює ріст кореневої системи.
  4. Стимулює вироблення рослиною гормонів, що відповідають за ріст коріння.
  5. Сапонін, наявний у препараті рослинного походження, – стимулює обмін речовин в рослині, який діє як , енергетичний фактор росту і стимулятор активності тканин.
  6. Супротив рослини до заморозків здійснюється завдяки наявному у препараті Zn  , також вітамінів та мікроелементів Fe, які безпосередньо беруть участь у процесі росту коріння.
  7. Складник препарату рослинного походження бетаїн активує фотосинтез, допомагає перенести стреси від токсинів.
  8. Сильним фактором росту являється підсилення проникнення мембран клітини до води.
  9. Стимулює  появу нових коренів, а також кореневих волосків.
  10. Поліаміни – це «цеглинки», які формуюють корінь, їх базовими складниками, є : аргінін та аспарагін, що у свою чергу наявні у препараті.

Застосування:

Кореневе живлення.

Вміст пакету (25 мл) розчинити у відрі води (10 л.), – у даниму розчині замочити саджанці на 2-6 годин, а потім при висадці, цим же розчином підлити рослину.

Таким самим методом можна застосувати препарат для россади.

Після висадки можна 2-3 рази підлити рослину зазначеним розчином  після висадки кожні 7 днів. Особливо, – це рекомендовано для винограду, сильний корінь якого – запорука довгої і нормальної життєдіяльності, тому рекомендовано радіфармом підживляти виноград та інші молоді рослини кожну весну.

При замочуванні насіння (сумісний з протруйниками), можна додати препарат з розрахунку 1 чайна ложечка препарату на 0,5 л води, що суттєво зменшує можливість кореневих гнилей.

Сумісний з препаратами Кендалом, Вівою.

Написати відгук

Радіфарм плюс, valagro, 25 мл

Радіфарм плюс, valagro, 25 мл

біостимулятор розвитку кореневої системи, комплекс витяжок рослинного походження, у складі якого полісахариди, глюкозиди, амінокислоти, бетаїни. Крім того, добриво збагачене особливими вітамінами та мікроелементами у хелатній формі.

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори