Нітроамофоска, мішок 50 кг

21-003

Новий товар

діє система знижок для садівників та ландшафтних дизайнерів

Доставка і оплата

680,00 грн.

Нітроамофоска – це одне з кращих концентрованих, азотно-фосфорнокалійних, гранульованих добрив. Воно є універсальним високоефективним азотно-фосфатним-калійним добривом для всіх видів сільськогосподарських культур. Являє собою гранули світло-рожевого кольору.

Нітроамофоска складається з аміачної селітри, амофосу, диаммофоса, хлористого амонію, сульфату амонію та калійної селітри, одержаних у єдиному технологічному процесі при взаємодії аміаку, азотної і фосфатної кислот.Нітроамофоска має хороші фізико-механічні властивості, придатна для механізованого внесення в грунт.

В основу нітроамофоски входить азот (16%), фосфор (16%), калій (16%)

Застосування:

Нітроамофоску NPK16:16:16 вносять в якості основного і припосівного добрива на всіх типах грунтів під всі сільськогосподарські культури. Краще використовувати нітроамофоску для ранньовесняного підживлення (3-5 ц/га) озимої пшениці, по мерзлотному грунті. Дуже важливо для першого підживлення озимих замість селітри використовувати нітроамофоску на площах, де під основну обробку на внесенні фосфор і калій, або норма внесення цих добрив недостатня для формування прогнозованого врожаю.

Переваги

Внесення добрива нітроамофоски з 30% концентрацією діючих асимілянтів активно стимулює розвиток парослі, каталізує деякі ферментативні реакції в рослинних клітинах. Маючи відмінну лежкість, гранули тривалий час залишаються розсипчистими, що спресовуються і не утворюють грудок. Речовина не гігроскопічна. Хороша розчинність гранул, кожна з яких містить всі три елементи і висока проникливість через клітинні мембрани дозволяє збільшити врожайність до 70%.

Нітроамофоска забезпечує:

  1. Комплексне живлення рослин необхідними елементами
  2. Підтримує стійкість рослин до заморозків, зменшує ураження кореними гниленнями, борошнистою росою, іржею
  3. Збільшує врожайність культур
  4. Забезпечують сталу врожайність, поліпшену якість і екологічність продукції, яку можна застосовувати для дитячого і дієтичного харчування;

5.Висока якість грануляції: рівномірність внесення;

 

Рекомендації щодо внесення

  1. цукровий буряк 8—10 ц/га;

      2. під озиму пшеницю 5—8 ц/га;

  1. для підживлення суниці ранньою весною або після збору врожаю — по 15—20 г добрива на 1 м грядки;

      4. при посадці картоплі та овочів 3—4 г мінерального добрива в кожну лунку. Або 1—2 кг на сотку;

  1. для підгодівлі плодових дерев і ягідних кущів 25—35 г нітроамофоски на 1 м²;
  2. кімнатні та балконні квіти поливати розчином 10—20 г на 10 л води у весняно-літній період через 2 тижні;
  3. для газонних трав - 4 кг/сотка

Головні елементи мінерального живлення містяться у формі водорозчинних та легкодоступних для рослин сполук: NH4H2PO4, (NH4)2HPO4, NH4NO3, NH4Cl, KCl, KNO3 , CaHPO4. Фосфор нітроамофоски рухомий у ґрунті, і легко засвоюється рослинами. Корисні речовини рівномірно розподіляються у ґрунті.

 

 

Культура Газонна трава
Клас 
2018-01-23

Універсальне добриво

Використовував для городу і для газону літом.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть ваш відгук!

Написати відгук

Нітроамофоска, мішок 50 кг

Нітроамофоска, мішок 50 кг

діє система знижок для садівників та ландшафтних дизайнерів

Комплексне мінеральне   добриво, яке   використовується   для   підживлення рослин , при  пересадці,   а   також   як що становить   комплексних   добрив.
650,00 грн.
Оптові ціни від 3 мішків 1390 грн Комплексні гранульовані добрива з частково покритою поверхнею гранул та стабилізованим амонійним азотом з використанням інгібітора нітрифікації DMPP.
1 500,00 грн.
ЕкоПлант – це екологічно чисте, безхлорне, комплексне мінеральне добриво рослинного походження. Основна діюча речовина - калій (К 2 О) в кількості 28-41%  -  знаходиться у водорозчинній і легкодоступній для рослин формі карбонатів (К 2 СО 3 ) і сульфатів (К 2 SO 4 ).
200,00 грн.
Фунгіцид нового покоління для захисту газонних трав. це фунгіцид із широким спектром активності, який призначений для надійного захисту газонів від хворіб, а також він є мезистемно-системним фунгіцидом і тому має захисну і лікувальну дію.
40,00 грн.

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори