Agrecol (Агриколь) добриво для хвої осіннє 1,2 кг

Новий товар

Доставка і оплата

145,00 грн.

Калій, магній, сірка і мікроелементи, які входять до складу добрива, дозволяють оптимально підготувати рослини до осінньо-зимового періоду. Високий вміст калію підвищує морозостійкість хвойних і декоративних дерев і кущів, а також сприяє їх кращій перезимівлі. Добриво дає хороший стимул ранньою весною на початку вегетаційного періоду.

Добриво Agrecol осіннє для хвойних рослин - це дуже ефективне і безпечне для екології України добриво. При цьому діє швидко, легко засвоюється деревами та кущами, забезпечуючи тривалий і помітний ефект.

 Спосіб застосування: рекомендується використовувати в період з кінця серпня до появи перших заморозків. Гранули необхідно рівномірно розсипати під кронами і у пристовбурного кола дерев і кущів, в пропорції 15 г для рослини висотою до 0,5 м або 30 г добрива на 1 м висоти рослини. Для кращого ефекту, розсипане добриво необхідно перемішати з верхнім шаром грунту. Дане добриво можна використовувати і навесні.

 

 

Написати відгук

Agrecol (Агриколь) добриво для хвої осіннє 1,2 кг

Agrecol (Агриколь) добриво для хвої осіннє 1,2 кг

Комплексне мінеральне добриво для хвойних та декоративних рослин
240,00 грн.
NPK 4,4-5,2-22 + 6 Fe Добриво містить також сірку і залізо. Добриво з низьким вмістом азоту, що вноситься осінню, не стимулює інтенсивний ріст рослин, але продовжує вегетацію рослин і сприяє зберіганню естетичного зовнішнього вигляду газону до пізньої осені.
210,00 грн.

Схожі товари

Прокрутити догори