Yara Vila универсальное NORDIC SUPREME, 1 кг

21-227

Новий товар

Високоякісне гранульоване добриво з новим унікальним рецептом.

Доставка і оплата

90,00 грн.

Високоякісне гранульоване добриво з новим унікальним рецептом. Завдяки правильно підібраный кількості основних елементів це добриво є кращим рішенням при використанні одного універсального добрива в саду. Воно ідеально підходить для живлення більшості декоративних рослин, овочів, фруктових дерев і кущів, а також газонів і квітів. Ідеально підходить для весняного внесення, коли восени внесення добрива не проводилося, забезпечуючи рослини фосфором і калієм.

Характеристики:

 Гранульоване, багатокомпонентне добриво. Містить магній і бор.

 Застосування:

 Грунтові овочі: 40-60 г / м2 (4-6 кг / 100 м 2).

 Дерева, фруктові та декоративні кущі (квіти) - розкидати по одній рослині, близько 40-60 г для однієї рослини (4-6 кг / 100 м2). Використовуйте один раз навесні, змішайте добриво з верхнім шаром грунту, потім рясно полийте водою;

 Газон - 20-30 г / м2 (2-3 кг / 100 м2) після початку вегетаційного сезону (весна). Використовуйте з інтервалом близько 40-60 днів до кінця серпня. Рівномірно розподіліть рекомендовану дозу на сухий галявині, потім поливайте її водою.

Написати відгук

Yara Vila универсальное NORDIC SUPREME, 1 кг

Yara Vila универсальное NORDIC SUPREME, 1 кг

Високоякісне гранульоване добриво з новим унікальним рецептом.

Оптові ціни* Оптові ціни уточняйте у менеджера. * при замовленні товару по оптових цінах уточняйте будь ласка можливість безкоштовної доставки!  
1 500,00 грн.
Комплексне безхлорне мінеральне добриво для картоплі та овочів
211,00 грн.
ЕкоПлант – це екологічно чисте, безхлорне, комплексне мінеральне добриво рослинного походження. Основна діюча речовина - калій (К 2 О) в кількості 28-41%  -  знаходиться у водорозчинній і легкодоступній для рослин формі карбонатів (К 2 СО 3 ) і сульфатів (К 2 SO 4 ).
260,00 грн.
НАЙКРАЩИЙ ЕЛЕМЕНТ ЖИВЛЕННЯ ПОЛЬОВИХ, ПЛОДОВИХ і ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР ТА ГАЗОНІВ, ДОЗВОЛЕНИЙ ДЛЯ ОРГАНІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА
195,00 грн.

Схожі товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Прокрутити догори